[TYCHY] polecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

[TYCHY] polecani

Post autor: Gumcia »

Wiecie może gdzie jest PORZĄDNY wet w Tychach?
Bo ten do ktorego chodze to by go H*J strzelił
Ostatnio zmieniony ndz lis 26, 2006 3:29 pm przez Gumcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
elizzz
Posty: 19
Rejestracja: pt sty 21, 2005 10:36 pm
Kontakt:

[TYCHY] polecani

Post autor: elizzz »

ja to chodzę do weta na ul.Konopnickiej i jestem jak najbardziej zadowolona
dagna
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 2:16 pm

[TYCHY] polecani

Post autor: dagna »

Ja ze zwierzakami chodziłam przeważnie na Edukacji (koło dawnej s.p.21, a dzis. gimn. nr.5). Ale jeśli ktoś zna innego dobrego speca, to proszę o cynk...
Łatka, Łatek i Gryzuś kochana!!!
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

[TYCHY] polecani

Post autor: Gumcia »

ja NIE polecam weta tego koło Azetu (nie pamiętam ulicy) może i się znają na psach czy kotach,, ale napewno nie na gryzoniach....

a byłam tam gdzie mówiła Elizzz i jest tam miła 'obsługa' :) przytulił Szczurkosia, pogłaskał, mówił do niego słoneczko ;) i dał mu leki które pomogły :P
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
dagna
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 2:16 pm

[TYCHY] polecani

Post autor: dagna »

Może to zabrzmi dziwnie, ale muszę się zapytać... Gdzie jest Konopnickiej, i jaki adres dokładniej, bo ja (zą strach sie przyznać...) "trochę" słabo znam moje miasto...
Łatka, Łatek i Gryzuś kochana!!!
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

[TYCHY] polecani

Post autor: Gumcia »

Dagna, Konopnicka to jest 'odnoga' jakiejś ulicy na osiedlu "A", albo w pobliży osiedla "A".... (nie pamietam ulicy, napisze jak sie moj tato obudzi) ale jak jest tam taki park i tam płynie taka jakby rzeczka to stojąc na mostku nad tą rzeczką, plecami do Mikołowa, to po prawej jest tam właśnie ta ulica, trzeba iść dość długo wzdłóż niej w przeciwny kierunek od Mikołowa, i iśc iśc iść i później jest jakiś taki mały bar/pub po prawej stronie to iść jeszcze dalej, i po prawej jest właśnie Konopnicka. Pisze tam Przychodnia Dla Zwierząt, to jest bodajże Konopnicka 12, taki żółty domek jest prawie że na końcu Konopnickiej, i tam jest taka brama, później w lewo i jest wejście ;)
Jak nie trafisz na tą ulice to zapytaj przechodnia :D:D:D;)

[edit]
JUZ WIEM
to jest 'odnoga' DAMROTY!!! ULICA.DAMROTA ;) i po prawej gdzies tam jest Konopnicka :)
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
dagna
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 2:16 pm

[TYCHY] polecani

Post autor: dagna »

wielkie dzięki. Nasrazie z Gryzią wszystko dobrze, ale na wszelki wypadek (twu wtu odpukać!) dobrze wiedzieć.
Łatka, Łatek i Gryzuś kochana!!!
Basieńka
Posty: 39
Rejestracja: sob sty 22, 2005 1:42 am
Lokalizacja: uk

[TYCHY] polecani

Post autor: Basieńka »

A Ja MAM TAKIE PYTANIE :ile kosztuje tam wizyta?taka kontrolna i w ogole czy musze isc z moja szczurcia do weta tak dla kontroli,bo na moje oko nic jej nie dolega zabki i pazurki sa ok.kurcze bo nie wiem :roll:
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

[TYCHY] polecani

Post autor: Gumcia »

Basiu, jeśli jej nic nie jest, to nie trzeba iść do weta. Nie wiem ile kosztuje zwykła wizyta, bo ja tam tylko byłam aby podleczyć Szczurkosia. ale zaplacilam za same leki. Może idź i sie zorientuj :)
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Aurea
Posty: 98
Rejestracja: pn wrz 18, 2006 7:04 am

Weterynarze z Tychów

Post autor: Aurea »

Chcialabym polecic dobrego weterynarza w tychach... A ze dobrych wetów w naszym miescie mało to mysle ze ktos skorzysta... Podaje wiec adres:
Vet-med s.c
ul. Dębowa 6
tychy
tel (032) 227-31-12
dr. grzeszczuk
reszty wetów nie polecam tj rutkowskiego i kaminskiego Najlepszy jest grzeszczuk Gdyby ktos potrzebował to numer tel do grzeszczuka 218-62-39
Aurea
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

[TYCHY] polecani

Post autor: Maugosia »

Aurea, no własnie kilka minut temu, zadałam Ci na PW pytanie w sprawie weterynarza. I odpowiedź mam jak na tacy - dzięki : ).

/EDIT
O ile mi wiadomo, Mikulinka również polacała dr. Grzeszczuka.
Ostatnio zmieniony pn paź 02, 2006 10:38 pm przez Maugosia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Aurea
Posty: 98
Rejestracja: pn wrz 18, 2006 7:04 am

[TYCHY] polecani

Post autor: Aurea »

Bo to bardzo dobry weterynarz który z wszystkich sił bedzie sie starał wyleczyc zwierze I wcale nie jest drogi W tym tygodniu chyba przyjmuje do 20.00 Jesli w przychodni bedzie duzo ludzi tzn ze przyjmuje grzeszczuk jesli bedzie pusto to wyjdź od razu hehe Warto poczekac na grzeszczuka Wyczekasz sie ale wiesz ze dobrze zbada zwierze i ze go wyleczy
Ostatnio zmieniony pn paź 02, 2006 11:47 pm przez Aurea, łącznie zmieniany 1 raz.
Aurea
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

[TYCHY] polecani

Post autor: Maugosia »

marcin23, a u konkretnego lekarza, czy taki jaki aktualnie jest w przychodni?

P.S. Do moderacji. Czy można połączyć już z istniejącym?
http://szczury.org/viewtopic.php?t=4343
Obrazek
Obrazek
marcin23
Posty: 17
Rejestracja: pn paź 16, 2006 6:54 pm

[TYCHY] polecani

Post autor: marcin23 »

Do doktora Kruka ale jak chcesz wiedziec wiecej to zajrzyj na http://www.emvet.tychy.pl/
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

[TYCHY] polecani

Post autor: maua_czarna »

[quote="Aurea"]hcialabym polecic dobrego weterynarza w tychach... A ze dobrych wetów w naszym miescie mało to mysle ze ktos skorzysta... Podaje wiec adres:
Vet-med s.c
ul. Dębowa 6
tychy
tel (032) 227-31-12
dr. grzeszczuk [/quote]
teraz zauwazylam ten temat i chcialabym dorzucic cos od siebie. mianowicie ten wlasnie weterynarz,kiedy dzwonilam w sprawie badania guza, powiedzial mi,ze biopsja kosztuje tyle,ze moge sobie kupic x nowych szczurow. nie podwazam jego kompetencji jako lekarza, bo wlasnie z tego powodu do niego nie poszlam. jednakowoz nie podoba mi sie,jak wtedy potraktowal sprawe.
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”