[Wołomin] Przychodnia Weterynaryjna Miś

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Sabathani
Posty: 210
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 1:46 am

[Wołomin] Przychodnia Weterynaryjna Miś

Post autor: Sabathani »

Bardzo, bardzo polecam Panią dr. lek.wet. Sylwie Plażuk - Zalewską z przychodni Wet-AQUA znajdującej się w Warszawie na ul. Głębockiej 13 (koło C.H Targówek i sklepu KAKADU). Przemiła Pani weterynarz, bardzo konkretna i posiadająca dużą wiedze o szczurach (między innymi sama była właścicielką kilku ogonków). Niedługo będzie na stałe pracować w Wołominie jednak raz w tygodniu będzie udzielać konsultacji w Warszawie.
http://wetaqua.home.pl/w/
Za TM [*] :[/b]Gizmo, Sparky, Diablo, Hachiko, Miko, Maks, Borys, Aki, Pan Szczur, Shiro
Aktualnie brak szczurków w domu :(
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Warszawa] Wet-AQUA

Post autor: dominiszka »

Ja również ją polecam, jest przyjaciółką mojej rodziny i nie ma spotkania żeby nie rozmawiać o zwierzętach. W tej chwili ma własną lecznicę w Wołominie (najczęściej aktualizowany jest FB https://www.facebook.com/PrzychodniaWeterynaryjnaMis).

Sama posiadając szczury je operowała, dodatkowo ma wielkie serce i każde zwierzę kocha. A jak ktoś przychodzi z chorym na "uśpienie" to go do siebie zabiera, leczy a później staje się po prostu jej pupilkiem.

Z tego co wiem właśnie ukończyła kolejne studia, tym razem od zwierząt egzotycznych; szczurzych samców operuje bez problemu, ale nie przeprowadzała nigdy kastracji samiczek. Ja jednak dawałam jej do leczenia wszystkie moje zwierzaki i nigdy się nie zawiodłam.

Z ręką na sercu polecam, nie ździera kasy i jest weterynarzem z powołania.

Wiem, że odkupuję, ale przeglądam ten dział i chciałam dodać, że po roku Sylwia nadal jest świetnym wetem. ;)
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”