[SZCZECIN] polecane i niepolecane

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Wilczek777
Posty: 533
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 2:08 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Wilczek777 »

Vetmedic to jedyna zwierzowa przychodnia do której chodzę z ogonkami. Świetni lekarze, fachowa opieka i podejście do zwierząt z sercem a nie z nastawieniem na kasę. Skoro wybierasz się tam w poniedziałek to chyba się spotkamy :D Idę zdjąć szwy kastrowanemu ogonkowi i na kontrole z zasmarkanym szczurkiem który po lekach od dr Sulimy już czuje się dobrze.
Na spółę z TŻ:
Desant, Anubis(Ibasan)Beris, Kaszmir Beris, Miętus EmeraldMoon, Bjorn, Belfast
Za TM:Silver&Sharingan, Destruktorzy, Śpioch&Grubas, Czarnuszek&Bibs, Miki

Pieseła - Nessie
Obrazek
Awatar użytkownika
Wilczek777
Posty: 533
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 2:08 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Wilczek777 »

CZY KTOŚ ZNA WETA KTÓRY HODUJE SZCZURY????
Dzisiaj w zoologu zapytałam panią o szczurki. Zainteresowało mnie to zbiorowisko ogonów bo: Napis na szybce brzmiał "Szczur dumbo, siamese seal point, rex samiec". Oczywiście szczurka nie było ale poniżej podzielona płciami ekipa o kolorze... cudny blue? Puszek koloru szarawego nieba?? Szok bo Szczecin to zadupie i zazwyczaj nie ma tu nikogo z takimi cudeńkami. Na pytanie skąd pani w sklepie stwierdziła że pani weterynarz ma swoje szczurki i sprzedaje bo tylko ona ma siamesy etc. Ktoś coś o tym wie?"
Na spółę z TŻ:
Desant, Anubis(Ibasan)Beris, Kaszmir Beris, Miętus EmeraldMoon, Bjorn, Belfast
Za TM:Silver&Sharingan, Destruktorzy, Śpioch&Grubas, Czarnuszek&Bibs, Miki

Pieseła - Nessie
Obrazek
Awatar użytkownika
renett
Posty: 357
Rejestracja: śr cze 30, 2010 11:06 am
Numer GG: 19009487
Lokalizacja: Szczecin

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: renett »

Ja chyba wiem.
Ze mną :Tedi, Miśka, Kazik
Za TM : Bolek, Basia, Wiesiunia, Mamuśka, Mała Biała, Foster, Mała Czarna, Nubi, Besti, Teodorek, Tosiu, Termit, Afra, Jasiu, Abra, Pyra
Nasz temat : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34178
Awatar użytkownika
Szczurowataa
Posty: 10
Rejestracja: pn lip 16, 2012 6:14 pm

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Szczurowataa »

Ania pisze:POLECAM

Dr. wet. Nazwiska nie pamiętam, ale są tam "tylko" 2 urocze Panie, od szczurów jest Pani w blond włosach (druga ma czarne, więc jest to dość charakterystyczne - nie wiem, czy leczy szczury, w każdym razie uroczo nazywa je "mrówkami" :-). Jednak telefon podaję do tej "właściwej" - tylko pod komórką. Do lecznicy nietrudno trafić mimo przeraźliwie "dalekiej" lokalizacji. Jest to ulica główna. Na pierwszych dużych światłach - w lewo. I już mamy Goleniowską.
Pani Wet ma za sobą praktykę z Ogonkami, wyróżnia się dużą wiedzą i ogromną ilością empatii. Szanuje każde zwierzę. Oddzwania, jeśli nie zdąży odebrać telefonu.
Na wizyty przyjeżdża się od razu ze zwierzakiem, nie ma umawiania na godziny. Kolejność pacjentów ustala aktualna kolejka pod drzwiami.
Poczekalnia spora.

Joanna Kwietniewska i Katarzyna Biszczad
Weterynaria
Ul. Goleniowska 110
Szczecin - Dąbie (wylot ze Szczecina w stronę Stargardu)

Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 9 - 20
Sb: 10 - 18
Ndz: 10 - 12
W nagłych wypadkach - całą dobę, wizyty domowe!

tel. do szczurzej Pani Weterynarz: 0604 535 443
Jeśli nie jest to nagły przypadek (wymagający natychmiastowej interwencji) - proszę dzwonić tylko w godzinach wizyt. Pani dr ma malutkie dziecko i ledwo sypia po nocach. Raz już mi się "dostało" :)

Szalenie polecam tą klinikę. Chodzimy tam już od 7 lat z psami, kotami, szczurami. Profesjonalne podejście czy to pies, kot czy szczurek. Opieka świetna, nigdzie indziej bym nie poszła tylko tu mimo że my mieszkamy 25km od kliniki. Baardzo polecam :) :)
Moje urwisy: Puddi, Coonie, Boo-Boo <33
Awatar użytkownika
Ryznamleku
Posty: 5
Rejestracja: pn wrz 24, 2012 5:37 pm
Numer GG: 6627129
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Ryznamleku »

POLECAM klinikę Holivet > strona WWW: http://www.holiwet.pl/
Byłam tam już 2 razy ze szczurkami, ponieważ jeden ma powikłania bakteryjne (zatakowane płuca) i oba załapały wszoły. Zajmował się nimi dr Igor Słobodzian (najlepiej umawiać się z nim, bo zna się na małych zwierzętach). Dr nie podejmuje pochopnych decyzji, stara się wysłuchać właściciela i podejmować słuszne i ostrożne kroki. Myślę, że cena za wizytę z 2 chorymi szczurkami + antybiotyki na 5 dni + puder na insekty : 40 zł to nie jest wygórowana cena. Polecam, ponieważ z tego co czytałam, w pobliżu Bezrzecza i os. Zawadzkiego nie ma lepszego weta od szczurków.
Pieski: Harley, Marilyn i Jessica :)
Awatar użytkownika
Nikolka
Posty: 267
Rejestracja: czw wrz 27, 2012 8:18 pm
Numer GG: 10442359
Lokalizacja: Wild West

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Nikolka »

Biało - czarna kapturka Azja [*]

Tak jak zwierze nie zastąpi człowiekowi innego człowieka, tak człowiek nie zastąpi zwierzęciu innego zwierzaka ;)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: noovaa »

Nikolka, problem z takimi stronami bywa taki, że niektóre firmy, płacą ludziom za dobre opinie - sposób na reklamę ;)

Co więcej "dobry weterynarz" to pojęcie względne, bo najlepszy psio/koci weterynarz może okazać się totalnie nieodpowiednim lekarzem dla szczura.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Nikolka
Posty: 267
Rejestracja: czw wrz 27, 2012 8:18 pm
Numer GG: 10442359
Lokalizacja: Wild West

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Nikolka »

a czy wizyty są płatne u weterynarzy tych których polecacie?? i ile kosztuje taka wizyta??
Biało - czarna kapturka Azja [*]

Tak jak zwierze nie zastąpi człowiekowi innego człowieka, tak człowiek nie zastąpi zwierzęciu innego zwierzaka ;)
Awatar użytkownika
Wilczek777
Posty: 533
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 2:08 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Wilczek777 »

Ja chodzę do Vet Medic ale tam się płaci zależnie do tego co się robi... Czasem płaciłam sporo kasy(leki,zabieg), czasem nic bo nie było takiej potrzeby.
Na spółę z TŻ:
Desant, Anubis(Ibasan)Beris, Kaszmir Beris, Miętus EmeraldMoon, Bjorn, Belfast
Za TM:Silver&Sharingan, Destruktorzy, Śpioch&Grubas, Czarnuszek&Bibs, Miki

Pieseła - Nessie
Obrazek
Awatar użytkownika
renett
Posty: 357
Rejestracja: śr cze 30, 2010 11:06 am
Numer GG: 19009487
Lokalizacja: Szczecin

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: renett »

Nikolka pisze:a czy wizyty są płatne u weterynarzy tych których polecacie?? i ile kosztuje taka wizyta??
Raczej nigdy nie da się określić ile wyniesie wizyta. :)
Wilczek777 pisze:Ja chodzę do Vet Medic ale tam się płaci zależnie do tego co się robi... Czasem płaciłam sporo kasy(leki,zabieg), czasem nic bo nie było takiej potrzeby.
I tak jest w sumie we wszystkich " normalnych" gabinetach ( wetka u której mam praktyki nienawidzi tego pytania i zawsze odpowiada od 5 do 100 zł ) , w Vet Medic ceny są według mnie ok, tak jak napisałaś, zależnie od tego co się robi, czasami dużo a innym razem nic ;)

Nikolka Chyba pisałam już coś o cenach w Vet Medic parę postów wcześniej ;)
Ze mną :Tedi, Miśka, Kazik
Za TM : Bolek, Basia, Wiesiunia, Mamuśka, Mała Biała, Foster, Mała Czarna, Nubi, Besti, Teodorek, Tosiu, Termit, Afra, Jasiu, Abra, Pyra
Nasz temat : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34178
kozica78
Posty: 7
Rejestracja: czw gru 20, 2012 8:29 pm

Re: RE: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: kozica78 »

Grrrr.... :/ Jeśli jeszcze jest ( nie wiem czy jeszcze nie zkliwidowali) lecznica przy ul. Piłudskiego (niedaleko Galaxy) to jej też się strzeżcie. Leczy tak straszny konował. Jego żona ma również swój gabinet, ale ona jest bardzo dobra. Jej gabinet mieści się obok fali, dokładnie nie wiem gdzie:)[/quote]

Ta pani sterylizowała mi sukę i w miarę dobrze to zrobiła ale za szybko zdjęła szwy, więc był mały problem, był by większy gdyby nie kumpela która to odratowała i się nie rozeszło. Natomiast próbowała mnie oszukać na tabletkach na odrobaczanie. Więc już więcej do niej nie zawitałam.
Natomiast z "Pałacyku" jestem zadowolona, Psa mi zoperowali super, szczurka tez dobrze zdiagnozowali i było ok
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Nikolka
Posty: 267
Rejestracja: czw wrz 27, 2012 8:18 pm
Numer GG: 10442359
Lokalizacja: Wild West

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Nikolka »

czy ktoś jeździ na trasie Poznań Szczecin??
Biało - czarna kapturka Azja [*]

Tak jak zwierze nie zastąpi człowiekowi innego człowieka, tak człowiek nie zastąpi zwierzęciu innego zwierzaka ;)
rroobal
Posty: 43
Rejestracja: czw lis 22, 2012 9:16 am

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: rroobal »

[NIE POLECAM/b]
Gabinet Weterynaryjny ul. Fioletowa Szczecin
-----------------------------------------------------------
Na wyniki badania sierści czekałem miesiąc.
Ze mną: Pablo
Za TM: Chrupek, Olaf, Puszek, Skoczek, Tomi, Jerry, Kliper
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Entreen »

posiew na grzyba trwa miesiąc. To raczej nie ich wina, że tyle czekałeś, a biologii.
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
Kaliska
Posty: 261
Rejestracja: pt sty 25, 2013 8:20 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: [SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Kaliska »

Ja polecam dr Agnieszkę Rojewską z Wojska Polskiego obok pogotowia. Mama jeździ do niej z dwoma psami ja z kotem i szczurkiem. Szczurek Kaliska miała zapalenie płuc i nie sety mimo walki nie udało nam się. Płuca były tak zajęte, że jedyne co mogłam zrobić to skrócić jej cierpienie. Strasznie to przeżywam.
Nasz wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39566
Razem: Viserion, Rhaegal, Drogo i Biszkopt
Po drugiej stronie tęczy: Kaliska, Balerion, Drogon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”