[SZCZECIN] polecane i niepolecane

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Ania »

NIE POLECAM:
Dr Zygmunt Bąk
ul. Korfantego 19

Pan doktor stwierdzil, ze niepotrzebna mu jakakolwiek wiedza na temat szczurow 'bo nie ma wielu szczurzych pacjentow'.
Widac pan dr idzie na ilosc - nie na jakosc.
Ostatnio zmieniony ndz lis 26, 2006 11:44 pm przez Ania, łącznie zmieniany 1 raz.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
axeOutkast
Posty: 106
Rejestracja: sob maja 15, 2004 4:19 pm

[SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: axeOutkast »

NIE POLECAM:
na Zawadzkiego (lecznica koło stadionu kolarskiego) mloda wet'ka ktora nie jest w temacie:[ ignorantka!!
...::Companhia Pernas Pro Ar::...
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Ania »

Dołączam się do nie polecenia weta przy ulicy Zawadzkiego. Kilka lat temu ów wet stwierdził, że szczur ma hemofilię (!!!) a to bya tylko porfirynka a później zmienił zdanie twierdząc, że to zapalenie płuc (nie robił prześwietlenia) i podał zastrzyk z penicyliny w końskiej dawce. Zabił mi szczura, innym razem nie podał odpowiedniego szczepienia gdy pojechałam ze szczeniakiem i po pół roku psiak odszedł na Nosówkę. Widać wszyscy lekarze tam tacy "obeznani".

dodatkowo NIE POLECAM
Klinika "Pępiak"
ul. o matko boska jak sobie przypomnę, to dopiszę ale na Słonecznym bardzo blisko reala ;)
Odmawiają przyjęcia ludzi ze szczurami, wstyd :/
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

[SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: jokada »

co prawda z kociego forum, ale nóż się w kieszeni otwiera :evil:
odnośnie 'Pępniaka'
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=13868
axeOutkast
Posty: 106
Rejestracja: sob maja 15, 2004 4:19 pm

[SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: axeOutkast »

a jakiego weta polecacie - wrazie co?
chociaz jeszcze nie mam malucha warto wiedziec gdzie mozna sie udac
...::Companhia Pernas Pro Ar::...
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Ania »

POLECAM:

dr. Zawodny i dr. Małgosia (nazwisko panieńskie: Zawodna, aktualne nieznane, córka dr-a Zawodnego)
ul Kłosowa 1
Czynne w dni powszednie od 10 do20 (prawdopodobnie od 8 ale nie jestem pewna, to nie piszę), nie wiem jak w weekendy, zerknę następnym razem.

Kłosowa krzyrzuje się z Jodłową, na osiedlu Kaliny. Główną drogą od Turzynu w górę (przez wiadukt) dojechać do samego skrzyrzowania na światłach i skręcić w prawo. Jechać główną ulicą i skręcić w lewo w Jodłową. Po prawej sieć małych skepików, praktycznie na końcu uliczki skręcić w prawo (w Kłosową) i po lewej stronie będzie mały biały domek - Kłosowa 1. Autobusy: 85 i 67. NIE PŁACISZ ZA WIZYTĘ, nie trzeba się umawiać. Telefon dodam jak znajdę.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Beeata »

POLECAM pana Jacka Ostaszewskiego z ul.Fioletowej 43 (os.Bukowe) Mlody lekarz ,doksztalcajacy sie,czytajacy niemieckie ksiazki dotyczace leczenia szczurow. Szczur jest dla niego tak samo waznym pacjentem jak rodowodowy pies. Nie zgrywa madrzejszego niz jest,slucha sugestii ...i w ogole bardzo mily i kontaktowny czlowiek . Lubi gryzonie ! mam wrazenie ,ze jesli bedziemy nachodzic go z naszymi szczurami to zmobilizuje go to do dalszego poglebiania wiedzy na ten temat:)))) Nie pobiera oplaty za porady! I w ogole to on chyba taki dr Judym XXI wieku:)))
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Ania »

Dodam tylko, że do dr. Ostaszewskiego można się dodzwonić:
0 501 30 69 81
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[SZCZECIN] nie polecam!

Post autor: Beeata »

NIE POLECAM
dr .Zawodny ul.klosowa 1 szczecin Zostalam oszukana przez niego a szczur narazony na okaleczenie i niepotrzebne cierpienie.
Ostatnio zmieniony pn mar 27, 2006 1:46 am przez Beeata, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Alispo
Posty: 473
Rejestracja: śr sty 14, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

[SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Alispo »

czyli nazwiska jednak bywaja znaczace... :roll: :wink: wspolczuje..
zostaly tylko koty i papugi....
[']: Rocky,Gaja,Gryzelda,Maja,Doti,Arka i Tosia
http://tailending3.blog.pl
http://www.empatia.pl
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Ania »

Niestety podpisuję się pod postem Beeaty, moja uparta noga nigdy więcej tam nie postanie a tym bardziej żadna szczurza łapka.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Ania »

POLECAM

Dr. wet. Nazwiska nie pamiętam, ale są tam "tylko" 2 urocze Panie, od szczurów jest Pani w blond włosach (druga ma czarne, więc jest to dość charakterystyczne - nie wiem, czy leczy szczury, w każdym razie uroczo nazywa je "mrówkami" :-). Jednak telefon podaję do tej "właściwej" - tylko pod komórką. Do lecznicy nietrudno trafić mimo przeraźliwie "dalekiej" lokalizacji. Jest to ulica główna. Na pierwszych dużych światłach - w lewo. I już mamy Goleniowską.
Pani Wet ma za sobą praktykę z Ogonkami, wyróżnia się dużą wiedzą i ogromną ilością empatii. Szanuje każde zwierzę. Oddzwania, jeśli nie zdąży odebrać telefonu.
Na wizyty przyjeżdża się od razu ze zwierzakiem, nie ma umawiania na godziny. Kolejność pacjentów ustala aktualna kolejka pod drzwiami.
Poczekalnia spora.

Joanna Kwietniewska i Katarzyna Biszczad
Weterynaria
Ul. Goleniowska 110
Szczecin - Dąbie (wylot ze Szczecina w stronę Stargardu)

Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 9 - 20
Sb: 10 - 18
Ndz: 10 - 12
W nagłych wypadkach - całą dobę, wizyty domowe!

tel. do szczurzej Pani Weterynarz: 0604 535 443
Jeśli nie jest to nagły przypadek (wymagający natychmiastowej interwencji) - proszę dzwonić tylko w godzinach wizyt. Pani dr ma malutkie dziecko i ledwo sypia po nocach. Raz już mi się "dostało" :)
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
nula
Posty: 42
Rejestracja: czw lis 24, 2005 12:31 am

[SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: nula »

[quote="axeOutkast"]NIE POLECAM:
na Zawadzkiego (lecznica koło stadionu kolarskiego) mloda wet'ka ktora nie jest w temacie:[ ignorantka!![/quote]
Ta pani może i tak, panicznie boi się szczurkosiów. Natomiast polecam z tej samej lecznicy Norberta Trepczyńskiego. W razie czego umawiać wizyty tylko u niego.
Obrazek
Madziaa191
Posty: 12
Rejestracja: czw maja 04, 2006 5:19 pm

[SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: Madziaa191 »

Ja polecam praktyke weterynaryjną małych zwierząt, na prawde fachowa obsługa!!Trzeba troche postać w kolejce ale za to uzyskałam wszystkie niezbede informacje!! a nie polecam dr. Halkiewicza z przyjaciół Żołnierza( "W Pałacyku") facet jest tak beznadziejny!!! szczur mojej kuzynki miał wszy, facet powiedział ze to uczulenie.. wszy w ogóle nie zauważył.... leczyłam u niego kotka - padł, moja koleżanka straciła u niego dwie świnki morskie.. to co on robie jest straszne!!! pempniaka również nie polecam!!!
magda1
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:09 pm

[SZCZECIN] polecane i niepolecane

Post autor: magda1 »

hej :D U jakiego weta najlepiej wykastrować szczurka???? Co prawda do kastracji jeszcze trochę czasu ale chcę sie wcześniej zorientować. Czy ktos juz z was gdzies kastrował szczura w Szczecinie jak tak to prosze zdac relację i wyraźić opinię
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”