Weterynarz dla szczura znający się na ropniach! Śląsk

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Agnieszkaa
Posty: 1
Rejestracja: sob lip 16, 2016 4:06 pm

Weterynarz dla szczura znający się na ropniach! Śląsk

Post autor: Agnieszkaa »

Witam, od jakiś 2 miesięcy mam okropny problem z ropniami u mojej szczurzycy. Byłam już chyba u 5 weterynarzy i nikt nie jest za bardzo w stanie dobrać jej odpowiedniego leczenia. Szczurek ma ropnie po jednej stronie pyszczka, gdy jeden się wyleczy zaraz wraca kolejny, już nie wiem co robić. Obecnie chodzimy do Kati w Sosnowcu woj.śląskie. Codziennie podaje zastrzyk i przepłukuje specjalnym roztworem ale praktycznie nie widać różnicy, jestem już załamana.
Zna ktoś jakiegoś dobrego lekarza weterynarii specjalizującego się w ropniach, najlepiej na terenie ślaska? Bardzo proszę o odpowiedz
Angelica__
Posty: 28
Rejestracja: sob gru 28, 2013 6:40 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Weterynarz dla szczura znający się na ropniach! Śląsk

Post autor: Angelica__ »

To naprawdę dobra lecznica, a panie doktor są aniołami godnymi polecenia (mam dość chorobliwe szczury i za każdym razem robiły wszystko, by im pomóc - nawet jeśli jedna kuracja od razu nie działała, nie poddawały się i proponowały coś innego), więc myślę, że aktualnie trafiłaś najlepiej w okolicy. Z drugiej strony każdy szczurzy organizm jest inny i na każdego działają inne leki...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”