[Gdynia] "EgzooVet" ( lek. wet. Przemysław Łuczak)

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

[Gdynia] "EgzooVet" ( lek. wet. Przemysław Łuczak)

Post autor: Paul_Julian »

W Gdyni jest Specjalistyczny gabinet weterynaryjny "EgzooVet" ( lek. wet. Przemysław Łuczak)

Weterynaryjne Centrum Zdrowia „EgzooVet”
ul. Piołunowa 36
Gdynia
tel. 530 809 190 lub 58 629 03 30
mail: egzoovet@gmail.com

Godziny otwarcia:
pon-pt 10:00 – 19:00
sob 10:00 -14:00
nd 10:00- 12:00


http://egzoovet.pl/
Parę słów o mnie:
Nazywam się Przemysław Łuczak. Jestem absolwentem Wydziału Medycyny weterynaryjnej w Olsztynie. Od ponad dwóch lat czynnie zajmuje się leczeniem zwierząt towarzyszących, a szczególnym obiektem moich zainteresowań zostały zwierzęta określane mianem "egzotycznych". Moja praktyka obejmuje zarówno gady i płazy jak i gryzonie i zajęczaki, jeśli jednak problem dotyczyć będzie bezkręgowców, myślę, że również damy sobie z tym radę.
Moją pasję rozwijałem już na studiach, prowadząc zajęcia na fakultecie z gadów, organizując liczne konferencje, a także prowadząc- niestety już nieistniejący portal o pajęczakach egzotycznych Bestiae.pl. Brałem czynny udział przy tworzeniu pierwszego w Polsce atlasu parazytologicznego zwierząt egzotycznych. Prowadziłem wykłady z tejże tematyki na Uniwersytecie warmińsko – mazurskim w Olsztynie, Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, a także na największych w Polsce targach Zoo botanicznych "Zoobotanica" we Wrocławiu. Doświadczenia, z tymi jakże nietypowymi pacjentami nabywałem w ogrodzie zoologicznym w Gdańsku i Warszawie, a także w renomowanej przychodni "Salvet", której chyba nie trzeba przedstawiać. W życiu zawodowym miałem także przyjemność realizować się jako lekarz w przychodni "Pulsvet" i lecznicy "Ogonek" współpracując z krajową czołówką lekarzy jeśli chodzi o małe ssaki egzotyczne. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z czytelnikami portalu e-lecznica.pl, a także na łamach czasopisma "Zeszyty terrarystyczne". Obecnie jestem w trakcie drugiej specjalizacji "Choroby zwierząt futerkowych". Prywatnie interesuję się grafiką i historią antyczną, lubię też książki z gatunku horror, thriller, sf, fantasy.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”