[OPOLE] polecani i niepolecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
animals_lover
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 12, 2004 2:51 pm

[OPOLE] polecani i niepolecani

Post autor: animals_lover »

lek. wet. Tomasz Pięknik
Gabinet Weterynaryjny "EDEN"
ul. Słowackiego 6, filia ul. Chabrów 58 (za Megasamem),
tel. 0601 84 30 44 pon-pt 16.30-19 sob 10-12

Leczy nasze kochane szczurki!!!!
Ostatnio zmieniony wt lis 28, 2006 9:21 pm przez animals_lover, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrowienia od Fanty, Hager, Tipi, Morisona, Stanleya - najpiękniejszych szczurków na świecie
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Re: Wet Opole - POLECAM

Post autor: pomarańczowy jelcz »

[quote="animals_lover"]
Leczy nasze kochane szczurki!!!![/quote]
"leczy" w sensie,ze leczy,no bo leczy jak kazdy wet,czy "leczy szczurki" czyli specjalista do spraw malyc zwierzat?
Na chabry mam troche daleko,ale jesli jest to dobry lekarz, to moge sie zdecydowac...
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
foka_z_zakonu
Posty: 244
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 11:00 pm

[OPOLE] -> wet

Post autor: foka_z_zakonu »

ja polecam klinike weterynaryjna Marka Tymowicza...
naprawde fajni i co najwazniejsze kompetentni lekarze...
Tymuś - R.I.P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Alispo
Posty: 473
Rejestracja: śr sty 14, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

[OPOLE] polecani i niepolecani

Post autor: Alispo »

moja mkolezxanka chodzila ze szczurami na ZWM do Dziedeziak&Iwaszkiewicz ,najlepsi jej zdaniem od szczurow jakich spotkala dotad w opolu,ale generalnie to specjalistow nie ma,ja bym radzila w jakis trudniejsztyh przypadkach przyjechac do W-wia do spejalisty
zostaly tylko koty i papugi....
[']: Rocky,Gaja,Gryzelda,Maja,Doti,Arka i Tosia
http://tailending3.blog.pl
http://www.empatia.pl
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[OPOLE] polecani i niepolecani

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Ja chodze do Dziedziaka i Iwaszkiewicza i tylko jeden z panow (nie wiem z nazwiska) -ten rudy i niski-idealnie zna sie na szcurach,mieli tez swego czasu stazystke,ktora miala taka specjalizacje,ale juz sobie gdziesz poszla ;(


Gdzie jest klinika Tymowicza?

Ali,gdzie do wrocka mialabym jechac? (tlumacz,jak tlumanowi,bo nazw ulic nie znam ;] wiem tylko jak dojsc do H&Ma,Galerii Centrum i Dominikanskiej 0_o)
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Alispo
Posty: 473
Rejestracja: śr sty 14, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

[OPOLE] polecani i niepolecani

Post autor: Alispo »

taka tzn.jaka specjalizacje?bo nie ma takiej od szczurow:/ chb a ze chodzi ci o mojas kumpele ze studiow ktora tam sobie praktykuje czesto :wink: szczurnieta osobka :wink: Mowila mi ze byla tam przy kilku operacjach szczurkow i generalnie jest zadowolona z leczenia szczurow tam,ale podkresla ze specjalistami od tego nie sa i najlepiej do Wrocka.jelczu-we Wrocku polecialbymk 2 osoby-dra zajaczkowskiego-al.lipowa 12,trzeba sie umowic telefonicznie i dra Piaseckiego-kliniki na pl.Grunwaldzkim(od G.Dominik. idac od dworca to od Galerii w prawo az do placu),tez trzeba sie wczesiej dowiedziec kiedy jest,bo zwykle przyjmuje 815110...
zostaly tylko koty i papugi....
[']: Rocky,Gaja,Gryzelda,Maja,Doti,Arka i Tosia
http://tailending3.blog.pl
http://www.empatia.pl
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[OPOLE] polecani i niepolecani

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Oj,z ta specjalizacja,to byl skrot myslowy ;) chodzi mi o to,ze nie raz wspominali,ze ona sie zna na szczurach,zawsze trzymala Groszka,jak mu robili zastrzyki (bo na mnie zawsze wskakiwal ;) )
No i rzeczywiscie,tak do konca,to oni sie nie znaja (jak mnie nie bylo i Groszek charczal,bo byl przeziebiony-mama go do nich zabrala,a oni obcieli zabki,bo mysleli,ze dlatego charczy 0_o) - w kazdym razie rudy pan jest w tym lepszy...
A ta kolezanka...taka rudawa,nazywala sie...eee? majka? nie pamietam... -_-"
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Alispo
Posty: 473
Rejestracja: śr sty 14, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

[OPOLE] polecani i niepolecani

Post autor: Alispo »

Marta :lol: tez ma szczurasa,i miala juz wczesniej inne.czasem tu nawet zaglada :lol:
zostaly tylko koty i papugi....
[']: Rocky,Gaja,Gryzelda,Maja,Doti,Arka i Tosia
http://tailending3.blog.pl
http://www.empatia.pl
zadrrra
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 02, 2005 6:00 pm

[OPOLE] gdzie przyjmuj? 'nasi' weterynarze?

Post autor: zadrrra »

Mieszkam pod Opolem, a chciałabym, żeby mojego szczurka obejrzał wreszcie kompetentny lekarz. Piszecie na forum o polecanych weterynarzach, niestety nie dopatrzyłam się dokładnych adresów ich klinik/gabinetów. Bardzo serdecznie proszę, napiszcie, gdzie przyjmują Iwaszkiewicz i Dziedziak oraz Marek Tymowicz? I jeszcze jedno - rudy weterynarz to w końcu Dziedziak czy Iwaszkiewicz :D? Dziękuję w imieniu własnym i Niuńka.
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

[OPOLE] polecani i niepolecani

Post autor: sopocianka »

Nie mieszkam w Opolu i nie wiem, który wet ma rude włosy :wink: lecz tutaj masz adresy i telefony opolskich lecznic.

Mam nadzieję, że chociaż trochę Ci to pomoże...
Pozdro
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
zadrrra
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 02, 2005 6:00 pm

[OPOLE] polecani i niepolecani

Post autor: zadrrra »

Bardzo serdecznie dziękuję! Znalazłam na tej stronie pewien adres, którego szukałam.
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[OPOLE] polecani i niepolecani

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Odgrzebuję, bo teraz lepiej się orientuję:
Przychodnia Weterynaryjna. Dziedziak & Iwaszkiewicz
Szarych Szeregów 11 (z tyłu pizzerii)
Opole
tel (77) 455-36-65,458-13-98
wet@wet.opole.pl

Rudy weterynarz (moim zdaniem o wiele lepiej znający się na szczurkach to pan Jacek Iwaszkiewicz), ponadto od jakiegoś czasu doszła Pani wet, Kasia (nazwiska niestety nie znam), jest bardzo sympatyczna, ma więcej cierpliwości niż panowie i dokładnie tłumaczy co robi, co podaje i co się może ze szczurkiem (bądź każdym innym zwierzakiem) dziać.
Mają nowoczesny sprzęt do wykonywania badań i zdjęć rtg. Przeprowadzali już operacje na szczurkach ( w tym moich) i mają w tym doświadczenie.
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: [OPOLE] polecani i niepolecani

Post autor: ogonowa »

Odnawiam ,bo chcę coś napisać. Przepraszam jakby co..


"Centaur" Gabinet Weterynaryjny
Opole, ul. Niemodlińska 79 /14, tel. 077 4746992

Weterynarz straszny, do gryzoni w ogóle nie polecam.
Powód:
Koleżanka przyszła z około2-3 miesięcznym szczurem. Chwile pobyła i zrobiła przy okazji kontrole wagi.
Wyjął wagę, położył samczyka i mówi:
-O jak pięknie! Waży 110g!
-[ja]Czy nie powinien ważyć więcej?
-Nie no skąd że! Przecież to takie małe zwierze!

;/

Nie polecam w ogóle w innych sprawach też taki sobie.
Do innych zwierząt może być.

Pozdrawiam, Oliwia :)
Awatar użytkownika
ankaopolanka
Posty: 11
Rejestracja: pn mar 24, 2008 2:07 pm
Lokalizacja: Opole

Re: [OPOLE] polecani i niepolecani

Post autor: ankaopolanka »

Ja dodam jeszcze swoje 3 grosze do tematu. ;) Ciężko znaleźć opinie o weterynarzach w Opolu, więc może komuś się przyda.
Byłam dzisiaj z moimi szczurzynkami na "przeglądzie" i obcinaniu pazurków. Polecam klinikę dr Tymowicza. Byłam tam u młodej pani w krótkich, blond włosach. Bardzo miła i kompetentna osoba. Hodowała sama kiedyś szczurki. Niestety nie wiem jak się nazywa.
Gabinet Weterynaryjny Marek Tymowicz
Opole, ul. Prószkowska 88, tel. 077 4746566
Godziny przyjęć: poniedziałek - piątek: 9-19 sobota: 9-15 niedziela: 11-13
Tes Sol
Obrazek
jola5
Posty: 12
Rejestracja: pn mar 30, 2009 12:44 pm

Re: [OPOLE] polecani i niepolecani

Post autor: jola5 »

Chciałam polecić weterynarz z Opola.Gabinet mieści się na ul.Szarych Szeregów11/.Niestety nie wiem jak się nazywa.Byłam z moim ogonem bo niestety zrobił mu się guz w jądrze.Wszystko poszło bardzo dobrze, wybudzaie bez problemów zadnych powikłań.Niestety pojawiły się nowe guzy i chyba czeka nas druga operacja.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”