[OPOLE] polecani i niepolecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [OPOLE] polecani i niepolecani

Post autor: IHime »

Enfamil, nie miej mieszanych uczuć, ta pani nie nadaje się do leczenia gryzoni. Dużo gryzoni nie toleruje preparatów zawierających fipronil i czasem właśnie kończy się to, niestety, tragicznie. Bardzo mi przykro z powodu odejścia ogonka.
Mogę zapytać, skąd do adopcji trafił się taki biedny, zarobaczony szczurek?
Enfamil
Posty: 12
Rejestracja: sob sty 12, 2013 4:01 pm
Lokalizacja: Opole

Re: [OPOLE] polecani i niepolecani

Post autor: Enfamil »

IHime pisze:Enfamil, nie miej mieszanych uczuć, ta pani nie nadaje się do leczenia gryzoni. Dużo gryzoni nie toleruje preparatów zawierających fipronil i czasem właśnie kończy się to, niestety, tragicznie. Bardzo mi przykro z powodu odejścia ogonka.
Mogę zapytać, skąd do adopcji trafił się taki biedny, zarobaczony szczurek?
od jakiegoś czasu myślałam o chomiku albo świnki i znalazłam w necie ogłoszenie o oddaniu szczurka, z jakichś tam przyczyn. Umówiłam się z kobietą, a jak zobaczyłam w jakim stanie jest maluszek to głęboko się zastanawiałam nad wzięciem. I tutaj wypaliła mi z tekstem, że jak nie wezmę to go wrzuci do kubła i spali, bo na weta ją nie stać. To nie pierwszy zwierzak, który tak do mnie trafił (dwa pająki miały skończyć w klopie, też wzięłam) lecz pierwszy gryzoń. Po prostu zwykły odruch.

co do Frontlina, to faktycznie na ulotce jest napisane żeby nie stosować u królików. Zastanawia mnie dlaczego nie dołączą informacji żeby jakichkolwiek gryzoni nie pryskać, zwłaszcza że jest tyle potwierdzonych zgonów.
Awatar użytkownika
baska85
Posty: 50
Rejestracja: ndz kwie 07, 2013 12:52 pm
Lokalizacja: Opole

Re: [OPOLE] polecani i niepolecani

Post autor: baska85 »

Witam,
ja rowniez chcialabym polecic przychodnie weterynaryjną Eden, my jezdzilismy z Czeskiem na Chabry. Pani Ula i Pani Karolina bardzo dobrze sie nim zajmowaly, najbardziej podobalo mi sie ich podejscie do Maluszka. Poza zastrzykami zawsze poglaskaly, wymasowaly miejsce "strzalu", raz nawet nasz przystojniak dostal od Pani Uli buziaka... Poznaly Czesia w trudnym momencie jego zycia, ale pokonaly wszoly, przeswietlily i wykryly nowotwor :( do tego mial problem z tylnymi konczynami wiec ich pomoc własciwie polegala na podawaniu srodkow przeciwzapalnych, przeciwbolowych- na operacje sie nie zdecydowaly- byl zbyt stary (ponad dwa lata) i zbyt słabiutki. Mimo to mysle, ze jego ostatnie tygodnie zycia staly sie bardziej beztroskimi...
adres str: http://www.eden.opole.pl/
SweetRose542
Posty: 34
Rejestracja: wt lis 01, 2011 2:04 pm
Lokalizacja: Opole

Re: [OPOLE] polecani i niepolecani

Post autor: SweetRose542 »

Widzę że dużo osób poleca Dziedziak & Iwaszkiewicz. Ja tam chodzę nie tylko ze szczurami, ale także z psem i świnką morską. Zdecydowanie polecam. Leczą moje zwierzaki od około 7 lat. Wczesniej jeździłam na Prószkowską do dr Tymowicza, ale ze względu na przeprowadzkę tu było bliżej. Zaraz się tam wybieram :c
Ze mną: Nina, Nadia, Kaśka :)
Za Tęczowym Mostem: Jessie [*] :(
Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś :)
kamilmar
Posty: 90
Rejestracja: śr paź 02, 2013 9:19 pm
Lokalizacja: Opole

Re: [OPOLE] polecani i niepolecani

Post autor: kamilmar »

Ktoś tu pisał od Edenie w Opolu że polecany, to pewnie zależy od lekarza już. Dziś Pani Karolina z Edenu podała mojemu ogonowi sterydy gdy ten miał problemy z sercem i prawdopodobnie przez to odszedł ;c Więc ja nie polecam tego weta, jestem załamany ;(
Ze mną: Dwalin (od 08.08.2013) Fili (od 03.10.2013) Nori (od 16.10.2013) Ori (od 20.10.2013)
Za TM: Kili, Dori, Balin
Awatar użytkownika
pipilotti
Posty: 210
Rejestracja: pn lis 09, 2009 12:40 am
Lokalizacja: Krapkowice

Re: [OPOLE] polecani i niepolecani

Post autor: pipilotti »

Eden = Urszula Skowron! :)
Ze mną: Gryzia, Krecia, Toffi
Za TM: Niuniek, Gall, Dżina, Pipi, Lotti, Miu, Puszkin, Maja, Jackie, Hasz, Funia, Milky, Muffinka, Bromba, Blackie
Awatar użytkownika
DolceVita123
Posty: 83
Rejestracja: śr sty 06, 2016 10:18 am
Lokalizacja: Opole

Re: [OPOLE] polecani i niepolecani

Post autor: DolceVita123 »

Co sądzicie o lecznicy weteranyjnej Mariusza Tarki na Powstańców Ślaskich ( nie pamiętam numeru ), ponieważ nie wiem czy mogę iść ze swoimi szczurasami do niego. Ja juz tam byłam z moim psem i go wyleczyła jakaś pani (nie wiem jak ma na imię ani na nazwisko ).
Mam jednego małego łobuza, lecz jestem szczęśliwa że go wg mam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”