[RZESZÓW] polecani i niepolecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Agatra
Posty: 120
Rejestracja: czw lip 17, 2003 2:27 pm

[RZESZÓW] polecani i niepolecani

Post autor: Agatra »

Polecam wspaniałą lecznicę dla zwierząt w Rzeszowie przy ulicy Pułaskiego 9.
Weterynaria nazywa sie "AZOR". Prowadzi ją młode małrzeństwo. Są po prostu świetni. Znają sie na tym co robią mimo iż nie mają wieloletniego doświadczenia.

Jeżeli chcecie by Wasz zwierzak trafił w dobre ręce to jak najbardziej polecam "AZORA".
Ostatnio zmieniony wt lis 28, 2006 9:49 pm przez Agatra, łącznie zmieniany 1 raz.
['] Layla [']
['] Lloyd [']
bazik
Posty: 118
Rejestracja: wt mar 30, 2004 4:07 pm

[RZESZÓW] Panda

Post autor: bazik »

Polecam lecznicę "Panda" na ul. Ofiar Katynia w Rzeszowie. Jakieś dwa lata temu (może ciut dłużej, ale pracują tam ci sami lekarze) operowano tam moja Zuzię. Miala wielkiego guza po szyjką, który nawet przeszkadzał jej w chodzeniu. Wybudziła sie z narkozy( a tego bałam się najbardziej). Rana się pięknie zagoiła. Zuzia umarła później, ale ze starości i do ostatnich dni była wesołym psotnikiem.
" Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.."
hyula
Posty: 3
Rejestracja: pt maja 07, 2004 5:46 pm

[RZESZÓW] polecani i niepolecani

Post autor: hyula »

Lecznica dla małych zwierząt AGAMAT
ul. Pelczara 6 (obok TESCO)
tel. 85-72-462

pn-pt 11 -  18
sob 9 - 13

nieduża ale bardzo dobra lecznica:)

pzdr
Ostatnio zmieniony ndz sie 26, 2007 7:35 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
lepiej mniej ale lepiej
Agatra
Posty: 120
Rejestracja: czw lip 17, 2003 2:27 pm

[RZESZÓW] polecani i niepolecani

Post autor: Agatra »

Jeśli moge wtrącić...właśnie w "Azorze" zatrudniona została pani (o ile sie nie myle) Agnieszka. To ona leczyła mojego szczuraska. Jest niedwano po studiach i miłoscią do gryzoni zaraziła sie od dr. Bieleckiego :P
['] Layla [']
['] Lloyd [']
Awatar użytkownika
Elf
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 11:32 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

[RZESZÓW] polecani i niepolecani

Post autor: Elf »

Ja potwierdzam:)
W ogóle to jest najlepsza lecznica w Rzeszowie. Udało im sie wyleczyć moją Tashę z zapalenia płuc.
Najbardziej podoba mi się to, ze ściśle przestrzegają zasad stosowania leków. Nie podadzą szczurkowi antybiotyku dla psa czy kota. Poza tym wszystko na miejscu - rtg, ekg, usg.
Pani Agnieszka sama miała szczurzycę Szczurosławę, która niestety odeszła w wakacje ze starości.
Koniec szczurzej epopei....

['] Ash, Tasha, Missi, Matylda, Root, Hash, Pinki, Mju, Dimon, Karina, Ciamek, Śnieżynka Duża, Śnieżynka, Lilu, Lila
Wackowa
Posty: 208
Rejestracja: wt lip 26, 2005 8:11 am
Kontakt:

[RZESZÓW] polecani i niepolecani

Post autor: Wackowa »

Ja ostatnio (wprawdzie nie ze szczurem) alez psem poszłam do weterynarza który jest najbliżej - na osmeckiego MED-VET. Diagnozę rozpoznali prawidłowo - niewydolność mięśnia sercowego. Leki ok podali bo stan psa jest już ogólnie dobry! W sumie to nie wiem czy polecać lecznice. Opinie różne na jej temat były. Psa mi wyleczyli, ale jak gryzonie to nie wiem...
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: [RZESZÓW] polecani i niepolecani

Post autor: koopa »

hyula pisze: Lecznica dla małych zwierząt AGAMAT
ul. Pelczara 6 (obok TESCO)
tel. 85-72-462

pn-pt 1115118
sob 915113

nieduża ale bardzo dobra lecznica:)

pzdr
poprawne godziny otwarcia : pon - piąt od 9.00 do 21.00
sob od 9.00 do 15.00
niedz od 10.00 do 14.00

W oresie wakacyjnym obowiązuje przerwa od 13 do 16 (lub do odwolania)

Ps Lecznica bardzo dobra, zaufana, przesympatyczne Vetki (same hodowaly ogony ;))


--

Prosze modów o dodanie fotek do poprzedniego postu

Jak wygląda z zewnątrz:
http://s198.photobucket.com/albums/aa10 ... 000061.jpg
http://s198.photobucket.com/albums/aa10 ... 000060.jpg
http://s198.photobucket.com/albums/aa10 ... 000056.jpg
http://s198.photobucket.com/albums/aa10 ... 000062.jpg
Ostatnio zmieniony wt wrz 18, 2007 7:56 am przez Vella, łącznie zmieniany 1 raz.
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: [RZESZÓW] polecani i niepolecani

Post autor: koopa »

Już jakieś 1,5 roku temu przeżuciliśmy się na AZORA i jesteśmy zachwyceni. Profesjonaliści, pamiętają imiona pzcjętów oczywiście :) (może dlatego ze nas dość czesto widują ale jednak)od razu widać, że mają wiedzę i sie dokształcają. Zdecydowanie teraz polecam AZORA


do moodów: można jak najbardziej podpiąć do poprzedniego postu :)
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
justinar
Posty: 36
Rejestracja: śr sie 12, 2009 12:15 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [RZESZÓW] polecani i niepolecani

Post autor: justinar »

Polecam lecznice weterynaryjna na ulicy Dukielskiej 9 (osiedle Projektanta)
tel. 693 350 105
czynna pn-pt 16.45-19.00 (w niektore dni do 20.00)
bardzo mila pani weterynarz, ktorej bardzo zalezalo na uratowaniu mojego siurka

Natomiast mam zle doswiadczenie z lecznica "Azor" (ul. Pulsakiego), gdyz za malo interesowli sie samym szczurkiem (zbadali i ogladneli go tylko podczas pierwszej wizyty, pozniej tylko zastrzyk w dupke i do domu...a to nam wcale nie pomoglo) ALE polecam ja dla psow, dla szczurkow moze nie
fioletofa
Posty: 11
Rejestracja: pn wrz 14, 2009 3:09 pm

Re: [RZESZÓW] polecani i niepolecani

Post autor: fioletofa »

Witam

Ja polecam lecznicę Doktorek (trzeba prosić o panią Magdę Moskwę), fachowa obsługa i bardzo tanio liczą. Pani Magda wyleczyła już wiele zwierzaków które (zdaniem innych wetów w Rzeszowie) powinny być uśpione bo nie było dla nich nadziei. Pani Magda nie dolicza opłat za obcięcie pazurków czy skrócenie ząbków.
Mogę przytoczyć tutaj pewną historię o śwince morskiej. Swego czasu wzięłam na leczenie świnkę morską od zaprzyjaźnionego sklepu zoologicznego (świnka była podrzutkiem , ktos po prostu rano zostawił pudełko a w środku świnkę). Świnka była u trzech weterynarzy, jeden stwierdził, że świnka już po prostu taka jest a dwaj inni że trzeba uśpić bo tego nie da się wyleczyć. Pojechałam z nią do Pani Magdy. Wzięła świnkę na ręce, podotykała i od razu postawiła diagnozę, zaczopowane jelita. Po dwóch dniach diety (bez leków!) świnka była zdrowa!!!! Teraz leczę u niej moją szczurkę, nie wiem co będzie ale tak czy inaczej wiem ,że jest w dobrych rękach:)

Polecam także lecznicę AZOR na pułaskiego 9 , doktora Matusza, zna się na rzeczy ale moim zdaniem liczy troszkę za dużo.
Luba
Posty: 5
Rejestracja: czw paź 04, 2012 11:48 pm

Re: [RZESZÓW] polecani i niepolecani

Post autor: Luba »

Polecam z całego serca klinikę weterynaryjną "Azor" na Pułaskiego w Rzeszowie. Mają wiedzę i rękę do zwierząt. Mój ogonek miał ropnia, nie powiem,wystraszyłam się, zaczęłam studiować fora i szukać dobrego weterynarza. Akurat o Azorze przeczytałam dużo dobrego. Cóż, teraz i ja mogę potwierdzić dobra opinię.
Dudu
Posty: 37
Rejestracja: czw gru 08, 2011 12:01 pm
Kontakt:

Re: [RZESZÓW] polecani i niepolecani

Post autor: Dudu »

W lecznicy DOKTOREK mój szczur dostał za duża dawkę Fibrexu czy jak się zwie to cholerstwo i szczurek się zatruł.
Szerzej na ten temat w :
http://szczury.org/viewtopic.php?f=10&t=39100

Wiele lat chodziłem tam z kotami, ale z szczurem nie wyszło.
Na pytanie co to za "robaki" odpowiedź brzmiała : nie wiem, ale jak gryzonie mają takie robaki to dajemy to.
Moje obawy w tydzień potem były słuszne. Nie mówię, że są złymi weterynarzami, ale po tym co mu aktualnie jest, opini forumowiczów i moich osobistych relacji- z szczurem odradzam. Jeżeli macie koty- jak najbardziej :)
Toukata
Posty: 11
Rejestracja: śr sty 27, 2016 1:35 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [RZESZÓW] polecani i niepolecani

Post autor: Toukata »

Jeśli to zły temat to przepraszam, nie znalazłam innego tematu, a nie chcę zakładać nowego więc piszę tu. Bardzo dibra lecznica ,,Doktorek,, znajduje się w Sokołowie Małopolskim na ul. Rynek 46. Leczyłam tam mojego chomika, był operowany, i co najważniejsze wybudził się. Ceny też mają bardzo dobre. Jeśli chodzi o szczurka to też do tej pory był leczony bezbłędnie. ;) :D
RudaWilczyca
Posty: 54
Rejestracja: wt lut 02, 2016 12:12 am
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [RZESZÓW] polecani i niepolecani

Post autor: RudaWilczyca »

Polecam z całego serca lecznicę "Zwierzak" (http://zwierzak.rzeszow.pl/) bardzo fajny pan doktor Kuba Szpunar. Zna się na szczurkach, sam polecał sterylizację, zwraca uwagę na stadność szczurków, cierpliwie odpowiada na pytania, jest przystępny i przy tym zabawny w taki niewymuszony sposób. Ceny bardzo fajne - za wizytę + zastrzyk z iver + antybiotyk + osłonowy proszek zapłaciłam 25 zł, sterylka jak pytałam 130 zł, ale są zniżki przy większej ilości zwierząt. Można przyjść z marszu, ale jest też opcja rejestracji przez internet lub telefonicznie i wtedy przychodzisz na swoją godzinę a pan doktor wpuszcza poza kolejką. Także naprawdę bardzo polecam!
* Dodatkowo doktor Kuba ma całodobowy dyżur, oznacza to że nawet jeśli w niedzielę wieczorem zadzieje się coś bardzo alarmującego, to doktor dojeżdża do pacjenta albo otwiera lecznicę specjalnie dla tego pacjenta - wystarczy telefon.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”