Dla KOCIARZY - SPRZEDAM suchą karmę dla kota

Tutaj dajemy ogłoszenia jeśli czegoś szukamy, bądź mamy coś, co jest nam niepotrzebne.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Dla KOCIARZY - SPRZEDAM suchą karmę dla kota

Post autor: Izabela »

Udało mi się mojego kota przestawić całkowicie na mokrą karmę (co było dyktowane względami zdrowotnymi), mam więc na zbyciu
karmę suchą uznawaną przez wielu kociarzy za jedną z najlepszych dostępnych na rynku

Power of Nature Natural Cat Meadowland Mix - kurczak, indyk, łosoś. Jakieś 4-5 kg ( z możliwością rozważenia na małe porcje według życzenia)
Sprzedam za 15 zł./kg (normalnie kosztuje ponad 30zł/kg) + koszty przesyłki pocztą zależne od wagi

Link do opisu składu karmy:

http://sklep.modernpet.pl/pl/power-of-n ... 62147.html
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Dla KOCIARZY - SPRZEDAM suchą karmę dla kota

Post autor: Izabela »

Temat nieaktualny, do zamknięcia
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Zablokowany

Wróć do „Bazarek”