[Hand-made] Bazarek na operację Niki

Sprzedam, oddam, pożyczę komuś

Moderator: Junior Moderator

dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

[Hand-made] Bazarek na operację Niki

Post autor: dusiaczek »

Witam. W prawdzie nie mam już szczurów, ale postanowiłam zwrócić się do Was z prośbą.
Moja 7-miesięczna suczka Nika musi przejść operację zespolenia wrotno-obocznego wątroby. Na jej 2-miesięczne leczenie wydaliśmy już kilkaset zł, ale kolejne niemałe pieniądze potrzebujemy na dalsze badania, operację, opiekę pooperacyjną oraz późniejszą specjalistyczną dietę. Postanowiłam sama zacząć tworzyć coś, co może uda mi się sprzedać, a na dniach zrobię przebiórkę w szafie i kosmetykach w poszukiwaniu nieużywanych rzeczy.
Na razie stworzyłam kilka mniej praktycznych ozdób pokoju dla fanów sów i kotów (na życzenie mogą powstać także inne), a teraz jestem na etapie szycia etui na telefony oraz zakładek do książek. Wrzucę na razie pierwsze rzeczy (zielone etui wymaga jeszcze obszycia, a zakładka podklejenia), na dniach tworzyć się będą kolejne, mogę także stworzyć coś na specjalne zamówienie (jestem także na etapie próbowania szycia tuneli i hamaków dla szczurzych kompanów).
Z góry dziękujemy za wszelką pomoc.
Pozdrawiam!
Obrazek

Wszystkie etui w cenie 10 zł + wybrana przesyłka, reszta 5 zł + wybrana przesyłka.
(Klikając w miniatury pojawi się pełen obraz.)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: [Hand-made] Bazarek na operację Niki

Post autor: dusiaczek »

Link do bazarku ubraniowo-kosmetycznego na allegro
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=11171332
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: [Hand-made] Bazarek na operację Niki

Post autor: dusiaczek »

http://allegro.pl/szminka-avon-pink-blo ... 21005.html

Szminka Avon Pink Blossom, nowa, 15 zł
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozbędę się”