Łączenie szczurów i ewentualności z tym związane

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin działu
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

Re: Łączenie szczurów i ewentualności z tym związane

Postprzez almarxx » Pt lis 03, 2017 6:16 pm

Witam wszystkich.
Jestem nowy na tym forum ale szczurki mam ponad rok. Byly dwa ale ostatnio jeden (alfa) zachorowal dosc powarznie i zdechl. Drugi jakis taki niemrawy sie zrobil. Czy to jest dobry pomysl zeby ponad rocznego szczura laczyc z mlodym? szczerze to nie bardzo widzi mi sie ten pomysl. Co sadzicie. Kiko ma okolo poltora roku juz.
almarxx

Postprzez unipaks » Pt lis 03, 2017 7:43 pm

Twój Kiko na pewno przeżywa śmierć towarzysza i dokucza mu osamotnienie. Szczury to stworzenia silnie stadne, samotność bardzo im nie służy. Dobrze byłoby zaadoptować dla niego dwójkę szczurków, wtedy młodziaki nie nadwerężą za bardzo jego cierpliwości, bo zawsze będą mogły też podokazywać ze sobą. A Kiko będzie mieć blisko siebie dwa futerka, do których można się w nocy przytulić i z którymi można pobiegać po pokoju. :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI s.299 viewtopic.php?f=37&t=21638&start=4470#p1031889
unipaks

Postprzez almarxx » So lis 04, 2017 11:18 pm

Skontaktowałem się z hodowcą. Zamówiłem 2 małe szczurki. Trzymajcie kciuki za zapoznawanie. Teoretyczna data odbioru to 15 listopada.
almarxx

Poprzednia strona

Powrót do Stadko