Szczur i świnka morska

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

Szczur i świnka morska

Post autor: marlena91 »

Moze to nie typowa przyjazn ale tak jest. mam swinke morska i szczurki. Buffy ta duza nie lubi jej nawet raz weszła do jej klatki i zuciła sie na nia :| . angol nie wiem bo nie ma do nieji dostepu ;) . Ale frania ta nowa mała szczurcia biała z czerwonymi oczkami gdy swinacek i ona biegaja po pokoju. To sie nie gryza wprost przeciwnie. Bawiał sie razem biegaja po pokoju. całuja sie w pyszczki. A raz znalazłam je nawet dwie spiace w szafie. One nie mieszkaja w jedneji klatce (nie chcem ryzykowac). Miałam dokupic swinaczkowi kolego ale chyba teraz zrezygnuje jak frania i Rysio sie tak lubieja :).
p.S
frania-szczurek
Rysio-swinka morska
Ostatnio zmieniony pt mar 24, 2006 11:04 am przez marlena91, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

[Inne] - Przyjazn Swinki morskieji i szczurka :)

Post autor: Mada »

U mnie szczurasy też przyjaźniły się ze świnką. Jednak kiedy świnek dorósł przyjaźń się skończyła, teraz nie przepadają za sobą.
Może właśnie w sytuacji kiedy jedna ze stron jest młoda to zawiązuję się między nimi coś w postaci przyjaźni - kto wie.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

[Inne] - Przyjazn Swinki morskieji i szczurka :)

Post autor: marlena91 »

no nie wiem u mnie swiniacek ma 1 rok mozei wieceji :D A szczurek około 3-4 miesiecy. Zobacze jak to bedzie
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
Gogha
Posty: 30
Rejestracja: wt lis 08, 2005 2:47 pm

[Inne] - Przyjazn Swinki morskieji i szczurka :)

Post autor: Gogha »

Ale to kochane, taka przyjaźń. Czuję wielki przywiązanie do świnek, bo miałam wspaniałą świnkę Chrupkę 5 lat. Umarła parę miesięcy temu i dla odmiany kupiłam szczura, teraz mam już dwa. Wspaniałe zwierzaki. :)
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

[Inne] - Przyjazn Swinki morskieji i szczurka :)

Post autor: marlena91 »

Nioo ostatnio sie nie widuja bo nie mam czasu aby puszczac je po pokoju :). ale naprawde to złodko wygląda :)
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
Anuś ;)
Posty: 7
Rejestracja: śr cze 14, 2006 4:37 pm

?winka Morska

Post autor: Anuś ;) »

Hej!
Nie mam jeszcze szczura,ale chce się przygotować.No więc posiadam psa i świnkę morską.Pieska nie ma już co przyzwyczajac do nowego domownika,ale świnka..No właśnie,czy można połączyć świnke z ogonkiem?Jaka by była tego reakcja?
Świnka+Szczur <---czy to się jakoś trzyma ze sobą?

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Czw Cze 15, 2006 10:07 pm ]
Polaczone z tematem juz istniejacym.
/ mod. LuLu
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

[Inne] - Przyjazn Swinki morskieji i szczurka :)

Post autor: Krówka. »

moja swinka nie przejmowala sie szczurem. szczur po swince deptal ;)
http://szczury.org/album_pic.php?pic_id=3380
generalnie zyly sobie obok siebie bez zadnych emocji-ani pozytywnych ani negatywnych ;)
Anuś ;)
Posty: 7
Rejestracja: śr cze 14, 2006 4:37 pm

[Inne] - Przyjazn Swinki morskieji i szczurka :)

Post autor: Anuś ;) »

O wow :khihi: Hyym,ale ja i tak mam obawy..Bo wiecie,moja Swinni znała dotychczas tylko królika,ale on nie zbyt ją lubił..Wiec boje sie jej reakcji..
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

[Inne] - Przyjazn Swinki morskieji i szczurka :)

Post autor: Chesti »

Mój pierwszy szczur - Filip baaaardzo kochał świnkę morską, tyle że... bez wzajemności. Filipek miał małą chcicę :hihi: ale Brydzia (świnka) chyba nie gustowała w ogoniastych. Jak kiedyś wskoczył do jej akwarium to ona z niego wyskoczyła (chociaż nigdy wcześniej ani później tego nie robiła :jezor2: ) Ehhh ależ to było dawno temu...

Świnki na ogół nie są agresywne, bardziej bałabym się reakcji szczura. Zachowaj ostrożność przy zapoznawaniu zwierzaków. Powodzenia ;) [/list]
Awatar użytkownika
szlajfka
Posty: 122
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 5:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Szczur i świnka morska

Post autor: szlajfka »

Czy można trzymac razem szczura i świnkę? Czy sie pozabijają? :| Sorry jeśli taki temat juz był ale szukałam i nie znalazłam... A nie mogę się zdecydowac na zadne z nich, więc wpadłam na szalony pomysł kupienia obu :D Tylko najpierw chcę się upewnić, że to jest do przyjęcia.... Kiedyś miałam szczurki, ale niestety juz odeszły. :( Świnki nie miałam nigdy, ale z tego co wiem to fajny zwierzak. Więc chciałam zapytać was o zdanie czy taki układ ma przyszłość czy lepiej tego nie uskuteczniać?....




Polaczone z tematem istniejacym. Bardzo pomocne przy szukaniu sa spisy tresci ktore sa w niektorych z dzialow.
limba81 mod
Dzieki za połączenie :) Wyszukiwarka to jak widać nie to samo co spis treści :D
Ostatnio zmieniony sob lip 21, 2007 7:26 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Przy mnie: Kropeczka, Leonek, Ącek WWW
Odeszły: Niuniuś, Lukrecjusz, Diana, Iskierka

Temacik moich dzieci :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=37695&start=15
Aluśka
Posty: 9
Rejestracja: sob maja 16, 2009 8:05 pm

Szczór+Świnka

Post autor: Aluśka »

Mam 2 szczurki już pół roku.Posiadam też świnkę Morską.Czy jest szansa, że szczurzyce zaprzyjaźnią się z moim świnkiem?(Zabardzo za sobą nie przepadają ostatnio świnka i szczórki zaczęły się nawzajem drapać :( )

Scalone z istniejącym tematem. /Agata
Alusia
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Szczór+Świnka

Post autor: Izold »

Wszystko zależy od charakteru,ale może to być przyjaźń jak między moim psem a szczurami -tak do 10 miesiaca życia mój pies kochał szczurki,spał z nimi,lizał,mył,czyścił,a niedawno skończył rok i zaczął się na nie rzucac.Tzn na Wirusa mniej bo on ma wszystko gdzieś i tylko śpi ale na kwaska...Szkoda gadać. ostatnio tak się pokłóciły że Kwasek wskoczył na nos psu i gryzł go po czole,w efekcie teraz Sheba jest bardzo ostrożna jeśli chodzi o szczurki.
Awatar użytkownika
Młoteczka
Posty: 18
Rejestracja: wt lip 26, 2011 10:46 am

Świnka morska i szczur- uwaga temat pełen absurdu

Post autor: Młoteczka »

Na wstępie chciałabym napisać, że nie zamierzam wkładać świnek morskich do klatki szczura nie mniej jednak zaintrygował mnie mój dzisiejszy (uwaga uwaga!) sen ;D

Otóż śniło mi się, że kupiłam sobie 2 maluteńkie ogonki i jeszcze jakieś zwierzątko (nie pamiętam jakie). I jak to w snach bywa zaczęło robić się dziwnie. Okazało się, że jeden ogonek to świnka morska i cały ten zwierzyniec (świnka, która miała być szczurkiem, szczurek, zapomniane zwierzątko i moje obecne dziewczynki) mieszka w klatce moich dziewczynek... Później nie działo się nic ciekawego, poza tym, że współlokator chciał zjeść świnkę tak jak to robią w Peru :D

I teraz pytanie:
Jak myślicie, czy świnka morska może mieszkać w jednej klatce z ogonkiem? Jeśli tak to jak to osiągnąć?
Posuńmy się krok dalej... Czy ogonek może mieszkać w jednej klatce z innym ogonkiem, świnką morską i królikiem?

Ps. Jeśli moderatorzy znajdą lepszy dział na takie pytanie to przepraszam i uprzejmie proszę o przeniesienie ;)
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Świnka morska i szczur- uwaga temat pełen absurdu

Post autor: mini »

Sama sobie odpowiedziałaś na te pytania w tytule tematu.. ::)
Nie, nie wolno i nie radze sprawdzać.
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Świnka morska i szczur- uwaga temat pełen absurdu

Post autor: valhalla »

Sen to sen, w rzeczywistości nie skończyłoby się to dobrze.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”