dolaczylam 2 szczurka

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
mistic93
Posty: 4
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 3:29 pm

dolaczylam 2 szczurka

Post autor: mistic93 »

Witam. Od 2 tyg mam 3 mies. szczurzyce Doti. Dzis kupilam jej kolezanke 2 mies. Sisi. Zapoznalam je na neutralnym gruncie, wymylam klatke Doti i wlozylam je razem. Nie widzialam u Doti oznak agresji wobec Sisi. Podgryzala ja, siadala na nia ale nic powaznego. Teraz obie spia na sciolce niedaleko siebie... Czy to oznacza ze sie polubily i nie musze sie martwic? A zapomnialam wspomniec ze to moje pierwsze szczurki i nie mam jeszcze doswiadczenia. Przeczytalam na jednym z forum ze Doti moze ja zagryzc nawet za kilka tygodni badz dni.... Jak mam rozpoznac pierwsze tego oznaki, zeby temu zapobiec?
mistic93
Posty: 4
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 3:29 pm

Re: dolaczylam 2 szczurka

Post autor: mistic93 »

Zzapomnialam dodac ze Doti wydaje mi sie byc nieszczesliwa... Polozyla sie w poblizu Sisi i spi... Ona nigdy nie spala na trocinach tylko zawsze w hamaku a teraz wyglada na taka osowiala
Mariolla
Posty: 11
Rejestracja: śr paź 14, 2015 2:13 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: dolaczylam 2 szczurka

Post autor: Mariolla »

Witaj. Moja Mia tez jest na mnie obrazona, ze wposcilam jej intruza do jej klatki. Podobno to przechodzi jak sie dziewczyny zakumplują.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”