łączenie 4 miesięcznego samca

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
DolceVita123
Posty: 83
Rejestracja: śr sty 06, 2016 10:18 am
Lokalizacja: Opole

łączenie 4 miesięcznego samca

Post autor: DolceVita123 »

Potrzebuję pomocy ponieważ kupiłam w zoologicznym ( jak ktoś mieszka w Opolu to będzie wiedział o jakiego zoologa mi chodzi) w Zebrze dwa ogonki (jeden z nich miał 1 mies. A drugi ok. 1 mies.) no i jeden mi zdechł i został mi tylko jeden, a tak bardzo bym chciała mojemu ogonkowi dokupić przyjaciela ale boje się że się pogryzą ( a nie chciałabym do tego dopuścić )
Mam jednego małego łobuza, lecz jestem szczęśliwa że go wg mam :)
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: łączenie 4 miesięcznego samca

Post autor: Etche »

miesieczne szczury sie nie grywa:)
Awatar użytkownika
DolceVita123
Posty: 83
Rejestracja: śr sty 06, 2016 10:18 am
Lokalizacja: Opole

Re: łączenie 4 miesięcznego samca

Post autor: DolceVita123 »

Tylko że on nie wiedział żadnego szczura przez trzy miesiące... I się boję że się zagryzą a jest możliwość że ten młodszy ( którego mam teraz) mógł zagryzc swojego (chyba) brata...
Mam jednego małego łobuza, lecz jestem szczęśliwa że go wg mam :)
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: łączenie 4 miesięcznego samca

Post autor: Malachit »

Szczerze wątpię, żeby tak młody szczur zagryzł swojego brata - raczej jeden szczur umarł z innych przyczyn, a drugi mógł go pogryźć już po tym - u szczurów się to zdarza i jest naturalne.
Co do łączenia - wszystko jest tutaj, dokładna instrukcja krok po kroku http://szczury.org/viewtopic.php?f=16&t=1149, 4 miesięczny szczur nie powinien sprawiać problemów w łączeniu. Jak już będziesz łączyć i będą problemy, to najlepiej pytaj w tamtym wątku ;)
Ten temat zamykam.
Wyszukiwarka nie gryzie
Zablokowany

Wróć do „Stadko”