Łączenie samiczek

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
misi3k
Posty: 34
Rejestracja: sob lut 07, 2015 11:01 am

Łączenie samiczek

Post autor: misi3k »

Witam. Pisze do Państwa z prośbą o poradę. Około miesiąca temu zaadoptowałem samiczkę pół roczną (wtedy 5 miesięczną) z odzysku. Szczurek był zaniedbany i mieszkał w klatce od początku sam. Wczoraj dotarła do mnie samiczka około3,5 miesiąca mieszkająca wcześniej w stadku z rożnymi samiczkami. Wieczorem na neutralnym gruncie próbowałem ogonki łączyć. Starszy ogonek i nie wykazuje ani wczoraj jak i dziś agresji wobec młodszego szczurka,ale jest obojętna. Obwąchała,ale jak młodsza chce się bawić to nie reaguje tylko leży bądź nic nie robi. Czytałem wskazówki na temat łączenia ,ale może ktoś z Państwa miał podobna sytuacje i wie co robić.Zdaje sobie sprawę,że może to się rozciągnąć w czasie,ale czy ja mam dalej tylko próbować na neutralnym gruncie plus podmiana szmatek ? Czy iść dalej w łączeniu ogonków? Dziękuje z góry za porady.
misi3k
Posty: 34
Rejestracja: sob lut 07, 2015 11:01 am

Re: Łączenie samiczek

Post autor: misi3k »

Udało się. Śpią już razem w klatce ,iskają i przytulają:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”