łączenie z maluchem

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
klauddia
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 28, 2016 4:47 pm

łączenie z maluchem

Post autor: klauddia »

Mam dwa dorosłe szczury: Ela (spokojniejsza) i Krysia (woli bardziej zakarmarki, niż się z nami bawić), są już u mnie 9 miesięcy. Wczoraj kupiłam małego szczurka. Przy łączeniu na łóżku Ela, której bym nawet o to nie podejrzewała, zaczeła ją atakować , cała się napuszyła i zaczęła dyszeć, za to Kryśka ją gryzła. Nie wiem co mam robić , pamiętam jak łączyłam tamte dwie, też były kłótnie, ale tak bardzo się nie gryzły. Dodam jeszcze, że mniejsza (Grażyna), była dzisiaj przy klatce tamtych, więc się widziały.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: łączenie z maluchem

Post autor: Paul_Julian »

Hej
Na początek to trzymaj szczurki z dala od nowego, bo przypadkiem moga mu pogrysc łapkę prze kratki. I łacz bardzo powoli, sczególnie że to maluch. Trzymaj w oddzielnym klatkach., wymieniaj jakąś zasikaną szmatkę pomiedzy klatkami, pozwól jednemu szczurkowi pomieszkac w klatce innego ( pod jego nieobecnosc).
Nie spiesz się, mozesz tak robić nawet miesiąc. Pozwól kajtkowi podrosnąć, i nabrac sił i pewnosci siebie.
Szkoda, ze kupiłaś ogonka, zamiast adopcji :( Następnym razem adoptuj.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
dyzma87
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 03, 2017 11:43 am
Kontakt:

Re: łączenie z maluchem

Post autor: dyzma87 »

I co udało się?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”