ostatni ze stada :(

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

ostatni ze stada :(

Post autor: nienazwana »

Z mojego starszawego stadka został od tygodnia tylko jeden szczur - Skuter. Ma niemalże 2 lata. To słusznej wagi wielki szczuras, niekastrowany. Nigdy nie był agresywny, to raczej gruba ciamajda, ale między chłopakami czasem dochodziło do bójek.
Nie wiem co robić. Smutno patrzeć na niego samego w wielkiej klatce. Nie mam żadnych (naprawdę żadnych) doświadczeń w łączeniu szczurów, i też z drugiej strony chyba chciałabym trochę odpocząć od ciągłych pożegnań ze szczurami.
Ale też chciałabym, aby było najlepiej dla niego. Staramy się zajmować nim jak najwięcej ale wiem, że to nie to samo co towarzystwo drugiego szczura. Myślałam o doadoptowaniu mu może jakiegoś starszego samca lub wysterylizowanej samiczki, ale mam obawy, bo nigdy tego nie robiłam. Wiedza wyczytana na forum o łączeniu stad to za mało dla mnie. To nie zabawa wziąć drugiego szczura a potem mieć problem.
A Skuterek już też jest nie najmłodszy........
Nie wiem co robić......
Awatar użytkownika
Nezumi chan
Posty: 4
Rejestracja: ndz mar 11, 2018 2:40 pm

Re: ostatni ze stada :(

Post autor: Nezumi chan »

Poszukaj m stada w podobnym wieku, tak będzie lepiej

2 lata to młody chłopak, jeszcze mnóstwo przygód przed nim ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”