Szczury a kot

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Jendza
Posty: 6
Rejestracja: ndz cze 29, 2014 5:26 pm
Lokalizacja: Las Kolumnas

Re: Szczury a kot

Post autor: Jendza »

Witajcie!

Witajcie!
Mam poważny problem. Znalazłam małą kocicę na ulicy dzisiaj rano, przygarnęłam ją do domu. Podejrzewam, że już u mnie zostanie. Ale co ze szczurami? Póki co kocur się nimi nie interesuje, tylko raz podeszła do klatki i chwilę patrzyła na nie, ale teraz leży i ciągle śpi. Ale szczury od tamtej chwili w ogóle się nie ruszają. Czy im przejdzie? Jest możliwość, że się przyzwyczają? Chciałabym zachować oba zwierzaki w zdrowiu psychicznym:)
Kot jest malutki, ma może max 2 miesiące. Szczurki też coś koło tego, może Luna odrobinę więcej.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Szczury a kot

Post autor: smeg »

Przejdzie im ;) Moje szczury były pierwsze w domu, kiedy przygarnęłam kota. Na początku też zachowywały się jak sparaliżowane, w ogóle się nie ruszały. Potem w klatce było w miarę ok, ale nie chciały wychodzić na wybiegi. Ale po ok. tygodniu wszystko wróciło do normy ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Ensui
Posty: 330
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 9:59 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Szczury a kot

Post autor: Ensui »

U mnie niestety kot zachowuje się grzecznie, ale szczurzyce stały się agresywne wobec niego. Jak podchodzi do klatki to reagują jakby miały wściekliznę, a na wybiegu chciały się na niego rzucić :-\
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Hexxe
Posty: 126
Rejestracja: sob maja 03, 2014 7:45 pm

Re: Szczury a kot

Post autor: Hexxe »

Skąd ja to znam.. U mojej siostry szczur tak nie lubi kota, że aż się czai na niego i zasadzki robi, po czym rzuca się jak wściekły i próbuje gryźć.. Na szczęście kot ucieka i ma szczura w głębokim poważaniu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”