[Poznań] samczyk i 5 samiczek z miotami - potrzebne DT i DS!

Zaadoptuj szczurka z laboratorium, z wszelkich interwencji! Dostęp do działu mają wszyscy, ograniczenia dotyczące tworzenia nowych tematów.

Moderator: Junior Moderator

ODPOWIEDZ
karla616
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 06, 2015 6:15 am

[Poznań] samczyk i 5 samiczek z miotami - potrzebne DT i DS!

Post autor: karla616 »

Witam :) Mamy do adopcji bardzo dużą szczurzą rodzinę. Kilka tygodni temu nasz sklep zoologiczny został obdarowany grupą młodych szczurków. Szybko okazało się, że większość dziewcząt jest w ciąży i stado zaczęło się powiększać. Na chwile obecną mamy do wydania 6 ok. 4-miesięcznych podrostków (samczyk husky, samiczka albinos i 4 samiczki husky). Samczyk do adopcji od zaraz, samiczki jak przestaną karmić młode. Do tego na nowy dom czeka stadko ok. 30-35 maluchów (najstarsze mają 3 tygodnie, najmłodsze to kilkudniowe oseski, stąd nie znamy ich dokładnej liczby, bo nie chcemy niepokoić matek). Kilka maluszków jest jasnych, biało - beżowych, reszta to standardowe husky.
Szczurki są do odebrania w Poznaniu, nie mamy raczej możliwości zorganizowania transportu do innych miast. Mile widziane również domy tymczasowe.
Sklep zoologiczny "Melman", Suchy Las. Kontaktować można się przez pw lub nasz profil na fb (Melman - Sklep zoologiczny).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Poznań] Rodzina husky do adopcji

Post autor: unipaks »

Czy jest o tym jakieś wydarzenie na FB? Możesz napisać też na FB tutaj: https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje
oraz na alloszczur http://forum.szczury.biz/viewforum.php?f=63
Dobrze byłoby poprosić jakiegoś moderatora, by Twój post zamieścił w dziale Ratujmy szczury i był podwieszony
Oby wszystkie ogonki znalazły dobre domy; tyle ich teraz...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
karla616
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 06, 2015 6:15 am

Re: [Poznań] samczyk i 5 samiczek z miotami - potrzebne DT i

Post autor: karla616 »

Pisałam do "Szczurzych adopcji", ale ponieważ szczurki przebywają w sklepie, a nie u mnie w domu, nie umieszczą ogłoszenia na swoim profilu.
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Poznań] samczyk i 5 samiczek z miotami - potrzebne DT i

Post autor: Malachit »

Warto byłoby założyć wydarzenie na fb, bo generalnie z tego co zauważyłam, to właśnie tam jest zawsze największy odzew i najłatwiej tak "rozpromować".
Kurczę, mogłabym wziąć część na DT i nawet planowałam w tym miesiącu wybrać się do Poznania, w razie czego dam znać, jak coś mi się wyklaruje.
Wyszukiwarka nie gryzie
lemki13
Posty: 0
Rejestracja: ndz gru 11, 2016 6:26 pm

Re: [Poznań] samczyk i 5 samiczek z miotami - potrzebne DT i

Post autor: lemki13 »

Czy można by zaadoptować 2 samczyki po świętach ? Jak tak czy jest transport albo coś ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ratuj szczury!”