[Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, kasa

Zaadoptuj szczurka z laboratorium, z wszelkich interwencji! Dostęp do działu mają wszyscy, ograniczenia dotyczące tworzenia nowych tematów.

Moderator: Junior Moderator

ODPOWIEDZ
aga81
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 30, 2012 4:26 pm

[Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, kasa

Post autor: aga81 »

Witam serdecznie. Jestem z forum Caviarnia. Dzisiaj w Łodzi odebraliśmy, po zmarłej osobie, bardzo dużo zwierząt, 3 chomiki, 6 świnek i 14 szczurów+2 oseski. A były tam jeszcze ptaki, na szczęście zabrał je ktoś inny. Sprawą zajmują się dziewczyny z Łodzi i Warszawy: Paszkosia i Mihajla.Bardzo serdecznie proszę o dt dla szczurków i wsparcie żywieniowo-finansowe.
Awatar użytkownika
Essme
Posty: 132
Rejestracja: śr maja 09, 2007 7:11 am
Lokalizacja: Warszawa-

Re: Szczurki z Łodzi

Post autor: Essme »

Z tego co wiemy na razie, jest 3/4 łysych szczurów, nie wiadomo ile samic jest zaciążonych, na pewno jedna. Na chwilę obecną nie wiemy do końca ile dokładnie jest samic a ile samców.

Potrzebne są:
1) domy tymczasowe
2) domy stałe
3) pieniądze

2 SPRAWY odnośnie DT:

1) DT w całej Polsce - potrzebne deklaracje osób które dadzą DT, zastanówcie się jakie płcie możecie wziaść na DT, jakie ilości + info o mieście

W niedzielę na trasie Łódź-Warszawa będzie prawdopodobnie transport, wtedy szczury z interwencji przyjadą do Warszawy.

2) tymczasowe DT w Warszawie do czasu transportu - z których szczury wyjadą do docelowych, deklarowanych DT w Polsce

I kolejna, bardzo ważna kwestia to fundusze. Robimy zrzutkę, konto do wpłat może udostępnić paszkosia - sprawa jeszcze do dogadania się z Vivą kto będzie robił zbiórkę. Fundusze potrzebne są na już.

Z tego co się orientujemy to jedna łysa dziewczynka ma ogromnego guza, potrzebna jest więc jak najszybsza zbiórka pieniędzy na operację, koszt w okolicach 200 zł. Przyjeżdża do paszkosi na DT w niedzielę. Kolejne koszty:
- możliwe sterylki aborcyjne
- wizyty weterynaryjne + ewentualne leczenie przewlekłe innych szczurów
Awatar użytkownika
paszkosia
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:21 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczurki z Łodzi

Post autor: paszkosia »

Osoby mogące pomóc ofiarowując DT, DS, karmę, żwirek itp. proszę o kontakt ze mną albo przez pw, albo na maila pannafranka@gmail.com.

Jak już dziewczyny pisały liczy się każda pomoc DT, DS ale też pieniądze... Te ostatnie można przekazywać na dwa sposoby
1. konto vivy (numer podany na tej stronie http://www.facebook.com/messages/101336 ... 586&type=1)
2. lub na rachunek 50 1020 5558 1111 1629 6760 0592 właściciel rachunku Małgorzata Paszkowska - czyli ja. W tytule proszę umieścić "na szczury z Łodzi". Można również podać swój nick na forum ;)

Być może uda nam się część szczurów przywieźć już jutro do Warszawy. W szczególności pannę z guzem, która będzie u mnie na DT. Jak widać na zdjęciach guz jest naprawdę duży, także czeka ją rychła operacja. Leczę szczury u doktor Rzepki i tam też zabiorę panienkę. Faktury za leczenia będą przedstawione na forum, jak również stan kont z darowiznami.

Obrazek
Awatar użytkownika
Mihajla
Posty: 443
Rejestracja: wt gru 27, 2011 9:37 pm
Numer GG: 8542057
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczurki z Łodzi

Post autor: Mihajla »

Cześć szczurów już przebywa pod moją opieką. W tym min. szczurka z wielkim guzem na której operacje zbieramy fundusze.
Jutro będę dalej działała i segregowała szczury. Postaram się każdemu zrobić zdjęcie z osobna.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
paszkosia
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:21 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: paszkosia »

Dzięki zaangażowaniu Shoti, Mihajlii i oczywiście transportującej Martni, do Warszawy zdążają właśnie pierwsze szczury.
Przyjadą trzy dziewczynki.
Dama z guzem- DT paszkosia
mama i córka - DT lorelei
jedzie też jeden mały chłopiec, który trafi na DT do Młoteczki, po niedzieli dojadą do niego jeszcze dwaj bracia.

Więcej dziewczynek na razie nie będzie.Jeśli dobrze wszystko zrozumiałam to trzy zostały w Łodzi z czego jedna w bardzo zaawansowanej ciąży, z koleżanką do towarzystwa i jedna matka karmiąca dwa oseski.

Pozostałe szczury to chłopcy. Czyli jeśli dobrze liczę chłopców jest 8.
6 nadal przebywa u Shoti i dla tych szukamy DT. Jeden dorosły samiec siedzi sam w klatce.

Dziękuję wszystkim, którzy do tej pory zaofiarowali się z DT, którzy już wpłacili pieniądze. (nie mam w tej chwili informacji ile pieniędzy wpłynęło na konto vivy na ten cel, ale na moim rachunku pojawiło się 20 zł :) ) Za co w imieniu szczurów serdecznie dziękuję!

Mihajla zabrała dziś szczury do weta. Dostały pierwszą dawkę invermektyny. Jak dostanę skan rachunku wstawię na forum.
Awatar użytkownika
paszkosia
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:21 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: paszkosia »

4 szczury dotarły już do Warszawy. Czekają na coś do jedzenia. Niestety Czarnulka nie wygląda dobrze :(


Opis dzisiejszej wizyty:
Obrazek
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: akzi »

chętnie pomogę kasą , poproszę nr konta na priva
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
MarMar
Posty: 70
Rejestracja: wt kwie 26, 2011 2:21 am

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: MarMar »

akzi numery konta masz podane powyżej - możesz przelać kasę paszkosi lub przez konto Vivy gryzonie zaznaczając w tytule że na szczurki z Łodzi :)
Awatar użytkownika
Mihajla
Posty: 443
Rejestracja: wt gru 27, 2011 9:37 pm
Numer GG: 8542057
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: Mihajla »

Shoti napisała mi sms, że DT mają u jej siostry, czyli tam gdzie obecnie przebywają.
Szukamy w takim razie DS maluchom.
Dorosły szary samiec i jeden maluszek prawdopodobnie zostanie u Shoti na stałe, bo się w nim zakochała. :)
Na konto Vivy Gryzonie wpłynęło 110zł. Bardzo dziękuję za wpłaty, w obecnej sytuacji każda złotówka się liczy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: Igaśka »

http://imageshack.us/photo/my-images/836/dsc02119a.jpg/ matko jaka chudzinka :o to dziewczynka ? Jeśli byłby jakiś transport to może dam ds ::)
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: Igaśka »

Moge przygarnać jedną dziewczynkę na ds jeśli znalazłby się transport do łukówa :)
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: Igaśka »

Łukowa. * :D
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: alken »

Igaśka, w prawie każdym temacie widzę Cię że chcesz przygarnąć szczura/y. To które w końcu bierzesz?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: akzi »

jakie one są przepiękne !

kaskę zaraz przeleje
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: Igaśka »

alken pisze:Igaśka, w prawie każdym temacie widzę Cię że chcesz przygarnąć szczura/y. To które w końcu bierzesz?
Z Krakowa nie biorę . Te potrzebują pomocy ,a ja moge dać ds. Zastanawiam się też na kapturkiem z innego tematu ale te są ważniejsze. Nie wiem czy będę brała te od bobiego.. Tak w ogóle to nie można adoptować 2 naraz ? To jest zakazane ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ratuj szczury!”