[Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, kasa

Zaadoptuj szczurka z laboratorium, z wszelkich interwencji! Dostęp do działu mają wszyscy, ograniczenia dotyczące tworzenia nowych tematów.

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
paszkosia
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:21 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: paszkosia »

Wnetr jest na szczęście wnetrem podskórnym :P I to ta lepsza wersja, bo nie trzeba w brzuszku mocno grzebać.
Będzie kastrowany na iniekcji, czyli koszt jego kastracji to 120zł. Nie powinno być więcej, a jeśli nawet to nie dużo.
Kastracja Vampira będzie droższa, bo jest już starszy choć nie stary ;) (nie wiemy w jakim wieku dokładnie) Zatem on będzie robiony na wziewnej narkozie. Koszt kastracji na wziewce to 170 zł.

Żadnego z tych dwóch nie wydam przed obowiązkową kastracją ;) Będą do oddania już wygojeni i w ogóle ;)

Mały Łysek jest jeszcze trochę za mały na kastrację. Musi jeszcze trochę podrosnąć, więc to potrwa jeszcze kilka tygodni (3-4 pewnie).

Jeśli ktoś chce np. dwóch chłopców (łyska + jego któregoś brata) ale potrzebuje, by obaj byli kastratami, to jeśli zapłaci za operację, to ja mogę go do dr Rzepki zabrać i zaopiekować się nim po operacji. Wszyscy mali chłopcy będą robieni ewentualnie na iniekcji czyli to 120zł. Zaznaczam, że przy takiej operacji i u tej pani doktor nie ma ryzyka, że zabieg się nie uda. Brać chłopaków, a nie tylko Łyska :P Oni są uroczy :)

Co do Vampira to, żeby było jasne. Nie mam 100% pewności, że on się będzie dał połączyć, nawet po kastracji :( ale na pewno trzeba tego będzie spróbować. Jednak w jego przypadku trzeba zachować szczególną ostrożność ponieważ może dojść do konfrontacji i to nie takiej, że poleci trochę futra, a może być znacznie gorzej... :( Niestety mówię z własnego doświadczenia, ze szczurem, który bardzo przypominał Vampira. W ostateczności też może się okazać samotnikiem (choć mam nadzieję, że kastracja mocno na niego wpłynie i trzymam za to kciuki ).
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: akzi »

Paszkosia ja chce zaadoptować któregoś z ogonów, chciałam wnetra ale jak chcesz mi wcisnąć innego to ja poproszę mi bez róznicy, chociaż już nawet wysyłałam zdjęcia mojemu facetowi tego ogonka i już nazwałam go Gucio bo na 1 mmsa ze zdjęciem wnetra mój chłopak odpisał
- no i co ??
a ja
- no i Gucio :)

i tak zostało...

(vampira nie chce , przepraszam )
chcę ogona wykastrowanego już zagojonego, za operację zapłacę nawet mogę osobiście pojechać do kliniki i zapłacić. jeżeli chcesz moge przelac na konto mi bez różnicy kompletnie.
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: akzi »

jezeli uwazasz że łyski szybciej zejdą i że będzią na nie większe chęci niż np na jakies "zwyklaki" to ja zwyklaka poproszę ale tez wykastrowanego :)


chciałam pomóc temu wnetrowi żeby był zdrowy dlatego tak się na niego rżuciłam O0
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: Rajuna »

Hm.. no ja właśnie jednego kastrata już z moją samotniczką próbowałam połączyć, skończyło się na tym, że miała sznita przez bok na długość jakichś 5cm, chociaż do innych szczurów Hertz ma raczej olewczy stosunek i w tej chwili mieszka z 7 moimi babami - z czego tylko jedna mu się pcha do domku, ale nigdy jej krzywdy nie zrobił, tak samo jak nic się nie stało innej, która go ciągle poszturchuje i zaczepia.
Powiedz mi, czy szczurki mają jakiś deadline czy DT u Ciebie jest na czas nieokreślony? Bo w sumie mogłabym przy okazji pojechać do Warszawy i zapoznać moją samotniczkę z Vampirem, tylko nie wcześniej niż pod koniec lipca.
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: akzi »

czekam na jakies info
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
paszkosia
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:21 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: paszkosia »

akzi wysłałam do CIebie pw.

Rajuna jeśli chodzi o DT u mnie to szczury żadnych deadlinów nie mają. Także możemy się tak wstępnie umówić, że pod koniec lipca byś go poznała. Może do tego czasu już będzie udobruchanym i bardzo sympatycznym gościem :P Ja staram się z nim pracować i go oswajać. No i w czwartek będzie miał kastrację. Trzeba trzymać kciuki, żeby się potem uspokoił.
maggdalenna
Posty: 18
Rejestracja: pt cze 03, 2011 8:32 pm

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: maggdalenna »

od przyszlego tygodnia maluchy i mamuski beda juz gotowe do podrozy do wlasnych ludziow, tylko jeszcze ludziow dla nich nie ma... Wiemy juz, ze wsrod calej szczesliwej 13 jest 4 chlopcow i reszta same dziewuszki... szukamy dla nich dobrych domkow... Wszystkie maluchy wraz z mamusiami przebywaja u mnie w Łodzi... W ciagu dwoch dni powinny pojawic sie aktualne zdjecia... Zainteresowanych adopcja zapraszam do kontaktu na maila: szczurze.ogony@tlen.pl
Awatar użytkownika
Mihajla
Posty: 443
Rejestracja: wt gru 27, 2011 9:37 pm
Numer GG: 8542057
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: Mihajla »

Zrobiłam osobny temat w dziale adopcyjnym, o dwóch miotach, które przebywają u Magdaleny.

http://szczury.org/viewtopic.php?f=163& ... 54#p878554
Awatar użytkownika
Mihajla
Posty: 443
Rejestracja: wt gru 27, 2011 9:37 pm
Numer GG: 8542057
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: Mihajla »

Witam!

Szczurki z interwencji znów potrzebują wsparcia. U dwóch szczurzynek powróciła grzybica, konieczne jest leczenie.
Wklejam zdjęcie opisu wizyty i kosztów. Powoli brakuje nam również środków na karmę dla maluchów.
Prosimy o wsparcie, dziękujemy za każdą złotówkę!

Obrazek

Wpłat prosimy dokonywać na rachunek nr

66 1020 3352 0000 1102 0153 0963

koniecznie z dopiskiem "szczurki z interwencji"

Właściciel rachunku: Maria Milosavljević,
Awatar użytkownika
Mihajla
Posty: 443
Rejestracja: wt gru 27, 2011 9:37 pm
Numer GG: 8542057
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: Mihajla »

Zdjęcie się nie wyświetla, wrzucam więc link do niego

http://imageshack.us/photo/my-images/100/img1895w.jpg/
Awatar użytkownika
szlajfka
Posty: 122
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 5:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: szlajfka »

Dałam bidokom trochę kasy, niedużo, ale może się przyda.. Interwencja jest mi na tyle bliska, że mam z niej dziewczynkę, Kropeczkę, którą kocham bardzo :) Oby pozostałe łobuzy miały dobre życie :)
Przy mnie: Kropeczka, Leonek, Ącek WWW
Odeszły: Niuniuś, Lukrecjusz, Diana, Iskierka

Temacik moich dzieci :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=37695&start=15
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: Rajuna »

I jak z Vampirem? Toż to już koniec lipca, chłopak zagojony i jeśli kastracja pomogła, to powinno być już widać ;)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: akzi »

Rajuna wampirek z tego co go zdążylam poznac jest oswojony tylko z paszkosią więc nie wiem czy bedzie chciała go oddać bo oni się kochają :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Mihajla
Posty: 443
Rejestracja: wt gru 27, 2011 9:37 pm
Numer GG: 8542057
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: Mihajla »

szlajfka pisze:Dałam bidokom trochę kasy, niedużo, ale może się przyda.. Interwencja jest mi na tyle bliska, że mam z niej dziewczynkę, Kropeczkę, którą kocham bardzo :) Oby pozostałe łobuzy miały dobre życie :)
Dziękujemy bardzo za pomoc w imieniu ciurów!
Awatar użytkownika
Mihajla
Posty: 443
Rejestracja: wt gru 27, 2011 9:37 pm
Numer GG: 8542057
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź] 14 szczurków z interwencji - potrzebne DT, DS, ka

Post autor: Mihajla »

Prawie wszystkie samiczki poszukują domów nadal domów. Może ktoś zechce dać im dobry domek? ;)
http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 33#p894233
Na wydaniu został również piękny łysolek, samczyk.
Możliwy transport na terenie kraju. (grzecznościowy).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ratuj szczury!”