17 maluszków i dorosła szczurka

Zaadoptuj szczurka z laboratorium, z wszelkich interwencji! Dostęp do działu mają wszyscy, ograniczenia dotyczące tworzenia nowych tematów.

Moderator: Junior Moderator

xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: xxx »

Pokusa wysłałam Ci PM.
madziairm transport do Torunia- możliwy, choć pewnie będzie trzeba poczekać "na okazję" maluszki już raz jechały przez Toruń , jeśli jesteś zainteresowana adopcją- wyślij mi w PM odp na pytania.
Awatar użytkownika
AdaK
Posty: 51
Rejestracja: śr cze 11, 2008 12:53 pm
Lokalizacja: Bielawa (dolnośląskie)

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: AdaK »

Kurczę ogonki nadal bezdomne?
xxx, mogę podkraść opisy i kontakt i wrzucić je na stronki http://e-zwierzak.pl http://przygarnijzwierzaka.pl ?
Jeśli pozwolisz to dodałabym jeszcze moruska...
To są stricte zwierzęce portale ogł. różne oszołomy mogą się znaleźć ale może i ktoś normalny?
Jestem _ogonek_ :-)
www.uciechow.com

Obrazek
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: xxx »

AdaK jeśli chcesz, to wrzuć

Duża ciurka z "byłą martwicą" znalazła DS w swoim DT :) wczoraj oficjalnie ustaliłyśmy- że zostaje :D
Ma zap. ucha, Ania zakrapla jej krople i podaje antybiotyk ogólny. Bianca( bo takie dostała imię) znosi to dość dobrze :)

dziewczynki : do adopcji została 6 lub 7 lub 8 ::) nie wiem na które zdecyduje się Pokusa (bierze dwie, a trzecia jest na DT u Rajuny)
chłopcy: 3,4,5,6,7,8,9 ( kapturek wpadł Komuś w oko ::))
Awatar użytkownika
Nikolka
Posty: 267
Rejestracja: czw wrz 27, 2012 8:18 pm
Numer GG: 10442359
Lokalizacja: Wild West

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: Nikolka »

Witam. Była bym bardzo zainteresowana biało-czarną samiczką :) Jestem ze Szczecina i proszę napisać jak by wyglądała wysyłka i koszta. Pozdrawiam
Biało - czarna kapturka Azja [*]

Tak jak zwierze nie zastąpi człowiekowi innego człowieka, tak człowiek nie zastąpi zwierzęciu innego zwierzaka ;)
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: xxx »

Wysyłka ??? :o

Szczurka jest w domu tymczasowym w Krakowie. Bardzo wstępnie ma dom stały. Na razie czekamy na wizytę przed adopcyjną.
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: Rajuna »

Nikolka pisze:Witam. Była bym bardzo zainteresowana biało-czarną samiczką :) Jestem ze Szczecina i proszę napisać jak by wyglądała wysyłka i koszta. Pozdrawiam
Szczurki sa u mnie na DT i absolutnie nie dostaniesz ode mnie żadnego zwierzaka. Przygarnęłaś szczurzycę, miałaś ją niewiele ponad miesiąc i oddajesz ją, bo nie udało się jej oswoić i nie spełniała wymagań, jakie jej postawiłaś, a teraz szukasz innych szczurów. Zwierzęta to nie zabawki, nie wyrzuca się ich, bo nie spełniają oczekiwań.
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
Nikolka
Posty: 267
Rejestracja: czw wrz 27, 2012 8:18 pm
Numer GG: 10442359
Lokalizacja: Wild West

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: Nikolka »

Tu jest wytłumaczenie. http://szczury.org/viewtopic.php?f=164& ... 21#p912421 Poza tym jest tysiące innych mozliwości kupna lub zaadoptowania szczurka. Pozdrawiam
Biało - czarna kapturka Azja [*]

Tak jak zwierze nie zastąpi człowiekowi innego człowieka, tak człowiek nie zastąpi zwierzęciu innego zwierzaka ;)
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: xxx »

Nikola, to ma być wytłumaczenie ?
Szczur nie jest taki jak zaplanowałaś że będzie, więc się go pozbywasz ? To ŻYWE stworzenie, ma swoje emocje i odczucia, nie jest spódnicą którą zwracasz do sklepu bo okazała się "nie taka". Biorąc zwierze bierzemy za nie ODPOWIEDZIALNOŚĆ, za całe jego życie. Ty jest po prostu nieodpowiedzialna. Traktujesz zwierzaka jak rzecz ( wysłać ?!!) przeznaczoną do twojego uzytku i uciechy, rozumiesz że to żywa istota która ma swoje potrzeby i emocje ? np nie chce być dotykana. Proponuję zakup dużego misia do przytulania i zostawienie zwierząt w spokoju. Od Nas żadnego zwierzęcia nie dostaniesz.
sara9304
Posty: 0
Rejestracja: sob paź 20, 2012 2:28 pm

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: sara9304 »

Jeszcze do zaadoptowania ?
Awatar użytkownika
bubamara
Posty: 10
Rejestracja: wt paź 23, 2012 6:22 pm
Numer GG: 8891279

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: bubamara »

Witam serdecznie. Chciałabym dać stały, kochający dom dla dwóch młodych samiczek. Bardzo spodobała mi się czarnuszka seria zdjęć 2) i czarno-białą (seria zdjęć 6). Czy one też są teraz w Krakowie? Mogłabym odebrać je 28.10, bo wtedy planuję przyjazd. Mieszkam w Kielcach i byłam już kiedyś szczurzą mamą. Ile obecnie maluchy maja tygodni?Kontakt przez forum lub na gg 8891279. Pozdrawiam
piotr__pit
Posty: 13
Rejestracja: wt paź 23, 2012 11:26 pm

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: piotr__pit »

kiedyś maiłem kilka lat szczurki (łącznie trzy, a z dzieciaka zgraje chomików + zajc), teraz mieszkam z żoną i możę bym przygarną ciepłą spokojną kluche :)

najchętniej samiczkę lub kastrata, najlepiej z czarnymi oczkami (zona, cyba ze ja przekonacie to moze być z Czerwonymi) oswojoną i spokojną, ADHD nie wskazane :)

kontakt: piotrstosik@vp.pl
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: Rajuna »

Piotrze, zapoznaj się najpierw z dostępnymi na forum informacjami o tym, jakie warunki należy zapewnić szczurom (np. tu: http://szczury.org/viewtopic.php?f=2&t=15893). Szczurek nie może być sam, bo jest to zwierze stadne (i nie, Ty ani żona nie będziecie dla niego stadem). Jak przeczytasz tamten wątek i poczytasz sobie forum, przygotujesz w domu warunki dla maluchów, odpowiedz na ankietę przedadopcyjną i z nią zgłoś się jeszcze raz.
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Judka
Posty: 19
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:31 am

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: Judka »

hej, ktore maluchy szukaja domku? bo sie pogubilam
piotr__pit
Posty: 13
Rejestracja: wt paź 23, 2012 11:26 pm

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: piotr__pit »

ok przestudiuje :) ale chyba i tak 1 wezme.
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: Agusta »

Raczej nikt Ci nie da szczura skoro chcesz mieć tylko jednego, muszą być minimum dwa w stadku. Bez drugiego szczura szczur się nie będzie prawidłowo rozwijał...
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ratuj szczury!”