6 rocznych samców z laboratorium + 3 kilkumiesięcznych w dt.

Zaadoptuj szczurka z laboratorium, z wszelkich interwencji! Dostęp do działu mają wszyscy, ograniczenia dotyczące tworzenia nowych tematów.

Moderator: Junior Moderator

Zablokowany
metiss
Posty: 418
Rejestracja: sob gru 18, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Koszalin

6 rocznych samców z laboratorium + 3 kilkumiesięcznych w dt.

Post autor: metiss »

Od 3 lutego dt i ds będzie poszukiwało sześciu rocznych samców z laboratoirum w Warszawie. Szczury poddawane były badaniom bez użycia farmakologii. Są zdrowi, ale nieco strachliwi, nie mieli zbyt dużo kontaktu z człowiekiem, dlatego bardzo ważne jest dla nas znalezienie domów, gdzie chłopacy szybko nauczą się, że człowiek nie taki zły, jak go malują.

Oprócz nich, w naszym dt w Katowicach w dalszym ciągu znajduje się trzech chłopców z poprzedniej partii z tego samego laboratorium. Mają około 7-8 miesięcy, w dt są już od ponad miesiąca, więc są już przyzwyczajeni do brania na ręce, głaskania i wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych.

Chętnych do wzięcia chłopaków na dt/ds proszę o bezpośredni kontakt ze mną:

j.wozniak0@gmail.com lub tu, przez PW.

Czasu jest mało.
Percival
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 08, 2013 9:15 pm

Re: 6 rocznych samców z laboratorium + 3 kilkumiesięcznych w

Post autor: Percival »

Szanowny Panie,
przeczytałem wiadomość na stronie szczury.org. Bardzo chciałbym zaadoptować takiego jednego, właśnie takiego z laboratorium, kłopot w tym, że chwilowo znajduję się we Włoszech, a do Polski przyjadę dopiero na Wielkanoc. Poza tym mieszkam w Krakowie, do Katowic zdecydowanie mi bliżej niż do Warszawy (nie mam samochodu). Da się coś zorganizować?
Dziękuję i pozdrawiać
Emiliano Ranocchi
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: 6 rocznych samców z laboratorium + 3 kilkumiesięcznych w

Post autor: Szczur_Albinos »

Poszło PW.
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
Krashai
Posty: 0
Rejestracja: ndz paź 06, 2013 7:56 pm

Re: 6 rocznych samców z laboratorium + 3 kilkumiesięcznych w

Post autor: Krashai »

Są jeszcze szczurki do zaadoptowania ?.
Awatar użytkownika
gotfrydka
Posty: 46
Rejestracja: czw sty 07, 2010 5:25 pm

Re: 6 rocznych samców z laboratorium + 3 kilkumiesięcznych w

Post autor: gotfrydka »

witam. niedawno pozegnałam mojego szczurka, mam dużą klatkę i kilkuletnie doswiadczenie. Szukam dwóch chłopaków. Im mniej bojaźliwych tym lepiej (sie wie:):) Mieszkam w Koszalinie i nie znam nikogo kto mógłby zapewnić przejazd. Ma ktoś szczurka do oddania z interwencji? Szukałam w okolicach Koszalina i nikt nie ma szczurków do oddania.
metiss
Posty: 418
Rejestracja: sob gru 18, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: 6 rocznych samców z laboratorium + 3 kilkumiesięcznych w

Post autor: metiss »

Bardzo proszę o zamknięcie wątku - dawno nieaktualny. Potencjalnych adoptujących proszę o patrzenie na daty postów. Gotfrydka - ja jestem z Koszalina, napisz do mnie pw z opisem warunków, a ściągnę Ci szczury.
Zablokowany

Wróć do „Ratuj szczury!”