[Trójmiasto] 3 samce z klatką

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Sokoliczka
Posty: 38
Rejestracja: pt maja 17, 2013 6:25 pm

[Trójmiasto] 3 samce z klatką

Post autor: Sokoliczka »

Mam do oddania 3 chłopaków wraz z ich całym dobytkiem oraz zapasem karmy i trocin.

Chwostek i Ryczypisk (czarno-białe) urodzili się w kwietniu 2013r. więc mają 1,5 roku, Stuart dołączył do stada później,urodzony w sierpniu 2013, ma teraz rok.
Panowie od początku są razem więc nie chce ich rozdzielać, najchętniej oddam je by dołączyły do istniejącego stada lub poszły gdzieś razem radośnie przeżyć swój dojrzały wiek.

Chwostek jest największy i od zawsze jest samcem alfa, ale poza tym to największy przytulas świata, najchętniej byłby tylko miziany i leżał na kolanach. Ryczypisk jest typem odkrywcy, przyjdzie czasami się przytulić ale na wybiegu głównie odkrywa nowe terytoria przez co najczęściej jest sprawcą szkód choć wyrósł już z gryzienia kabli, najchętniej kradnie chusteczki i inne papierki. Stuart to typ indywidualisty, chodzi własnymi drogami i nie zawsze jest grzeczny.
Chłopacy w klatce mało się kłócą, najchętniej śpią wszystkie razem choć zdarzają się dni kłótni ze Stuartem, który raz na jakiś czas próbuje przejąć pozycję alfy.

Obecnie jedzą Vilmie, uwielbiają ogórka i kukurydzę. Na warzywa trochę wybrzydzają, ale ostatecznie zjadają wszystko z miseczki do samiutkiego końca.

Zdrowe, miały jedynie świerzb w grudniu 2013, który złapały z sianka, całkowicie wyleczone u dr Debisa w Gdyni.


Obowiązuje ankieta adopcyjna oraz wizyta.
Na terenie Trójmiasta jestem w stanie dowieźć je osobiście.
Obecnie nie mogę ich zatrzymać bo czeka mnie przeprowadzka gdzie nie mogą ze mną być, chcę im znaleźć dom gdzie będą szczęśliwe i kochane.

Ich zdjęcia:
https://plus.google.com/u/0/photos/1050 ... 3463217857
Stuart, Chwostek, Ryczypisk
Obrazek
Awatar użytkownika
Sokoliczka
Posty: 38
Rejestracja: pt maja 17, 2013 6:25 pm

Re: [Trójmiasto] 3 samce z klatką

Post autor: Sokoliczka »

Stuart znalazł już dom. Czy nikt nie chciałby pięknych kapturków Chwostka i Ryczypiska?
Stuart, Chwostek, Ryczypisk
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”