Oddam szczurki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

edytap3001
Posty: 4
Rejestracja: śr sie 13, 2014 3:06 pm

Oddam szczurki

Post autor: edytap3001 »

CHORZÓW
Przygarnęłam dwie szczurki ale niestety muszę je oddać, kilkakrotnie próbowałam je łączyć, nie zgadzają się z moją. Bardzo chciałam żeby nie była sama ale widocznie nie chce mieć towarzystwa.
Są to siostry prawdopodobnie urodziły się na początku lipca ale są bardzo duże, większe od mojej półrocznej. Łagodne w stosunku do innych szczurów (moja ich nie tolerowała i bardzo biła). Z kolei do człowieka podchodzą z dystansem, mogą dziobnąć, dziewczyny nigdy nie były wypuszczane z klatki dlatego wymagają więcej czasu i najlepiej opiekuna, który zna się na szczurach, uzbrojony jest w cierpliwość i da im dużo miłości. Szczurki są ze sobą od urodzenia dlatego muszą być razem. Są zdrowe. Oddaję razem z klatką i całą wyprawką.
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Oddam szczurki

Post autor: Morgana551 »

Po czym stwierdzasz, że je nie przyjęła? Trzymałaś się zasad łączenia szczurków?
Jeżeli ogonki tłuką się ale nie leci krew czy sierść, nie ma się co martwić. Muszą ustalić dominację tak czy siak. Tego się nie ominie. Pisków jest przy tym co niemiara. To nie znaczy, że któremuś szczurkowi dzieje się krzywda.
Pamiętaj, że szczury to z natury zwierzęta stadne i nie mogą być samotne. Próbowałaś je "kisić" w np. bardzo małej klatce lub transporterze? Jest wiele sposobów aby szczurki się zaakceptowały, których próbowałaś? Po jakim czasie zrezygnowałaś z łączenia?
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”