3 samiczki i 1 samiec (OLEŚNICA, WROCŁAW)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Lizz
Posty: 173
Rejestracja: pt mar 08, 2013 8:27 pm
Numer GG: 1419873
Lokalizacja: Oleśnica

3 samiczki i 1 samiec (OLEŚNICA, WROCŁAW)

Post autor: Lizz »

Witam.

Mam do oddania 4 szczurki. Są wzięte od Pana, który je rozmnażał sam nie wiedział czemu.

3 samiczki wg poprzedniego właściciela urodzone w styczniu, to bardzo żywe i zdrowo rozrabiające albinoski. Bardzo szybko nawiązały kontakt ze starszymi od siebie samicami i uczą się od nich mam nadzieję dobrych manier;)

Samiec (ojciec w/w damulek). Kolor - ecru, oczka - rubinowe. Bardzo spokojny, opanowany, początkowo bał się ludzkiej ręki, alepowoli przekonuje się do człowieka. Jest uroczy i waleczny, nie mógł się przekonać do moich samców:P

Przed oddaniem szczurków pozwolę sobie zadać parę pytań. Nie oddam szczurka osobie, która nie ma już chociażby jednego albo nie chce wziąć co najmniej dwóch, ani osobie która je rozmnoży!!!

Odbiór osobisty w Oleśnicy. Jeżeli chodzi o transport gdzieś dalej to do ustalenia z osobami zainteresowanymi.

---Szczurki posiadają imiona robocze żebym nie wołała do nich "Ej Ty!" Oczywiście nie są do nich przypisane na stałe;)---

Zamieszczam parę zdjęć (zamówienia specjalne mogę wysłać na mejla:P)

1. PINKI - bardzo łatwa do fotografowania jak na taką wariatkę:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

2. Blue Sky - bardzo ruchliwa, nie dała się niczym przekupić stąd takie zdjęcia.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

3. Inka - zdjęcia ze szklaneczką (którą chyba każdy z nas ma w domu:P) żeby było widać ich wielkość.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

4. Benek vel. Bugatti (BB) Bugatti ze względu na dosyć niskie zawieszenie;) Jest on bardzo... przyziemny, stąd może moje myśli, że on jest taki nieśmiały;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
W domciu: Dziurka, Dziupla, Lucynka, Wonglisia, Pchełka, Dolly, Marlenka i Dolores
Za TM: Śnieżka[*][/url]Munia[*][/url]Damboszka[*][/url]Arnold[*]Rocky[*]Go-Lonka[*]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: 3 samiczki i 1 samiec (OLEŚNICA, WROCŁAW)

Post autor: Nietoperrr... »

Jej,piękny jest ten chłopak!!!Przypomina mi mojego Indianę...
Gdybym tylko mogła,a nie mogę... ::)
Skoro jest taki waleczny,to może by go wykastrować?Wtedy taki przystojniak błyskawicznie by domek znalazł.
Dziewczynki słodziutkie :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Wenus
Posty: 22
Rejestracja: pn mar 25, 2013 8:11 pm

Re: 3 samiczki i 1 samiec (OLEŚNICA, WROCŁAW)

Post autor: Wenus »

Hejka! Chciałabym przygarnąć Benka. Napisałam do Ciebie dość szczegółową wiadomość na PW.
Awatar użytkownika
devlish
Posty: 358
Rejestracja: sob mar 24, 2012 11:55 pm
Numer GG: 5051889
Lokalizacja: Warszawa

Re: 3 samiczki i 1 samiec (OLEŚNICA, WROCŁAW)

Post autor: devlish »

Jejku! Jakie pięknotki! Dokładnie takie, jakie mi się marzą....gdybym tylko mogła się doszczurzyć ::)
Moje kochaski: Noc vel Mała Pała, Gryzelda, Choco i Bazylia

Moje i TŻa: Kawa, Kluska vel Guziczek i Rubi

Za Tęczowym Mostem: Księżniczka Xena i Czikusia

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36540
gupiakama
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 26, 2013 5:29 pm

Re: 3 samiczki i 1 samiec (OLEŚNICA, WROCŁAW)

Post autor: gupiakama »

śliczne - chciałabym dwie samiczki.
miałam kiedyś albinoskę i mam słabość.
od jakiegoś czasu myślę nad szczurkami w domu.
na razie od nie dawna podczytuję forum i muszę się zorientować w wielu kwestiach.
kupić kaltke chociazby, poszukac dobrego weta w okolicy.

jeśli po świętach dziewczyny będą wolne a ja się "ogarnę" - to się odezwę.
można wziąc tylko dwie ?
co z trzecią wtedy ?
Awatar użytkownika
Lizz
Posty: 173
Rejestracja: pt mar 08, 2013 8:27 pm
Numer GG: 1419873
Lokalizacja: Oleśnica

Re: 3 samiczki i 1 samiec (OLEŚNICA, WROCŁAW)

Post autor: Lizz »

Na drugim forum ktoś mi zwrócił uwagę, że one w tatusia pójdą i nie będą śnieżno białe. Obecnie prowadzę rozmowy z jedną zainteresowaną osobą. Zrozumiem jeżeli ktoś nie może wziąć trzech fajnych siostrzyczek... Sama zostawiłam sobie ich czwartą siostrę (czarnulkę). Ostatecznie znajdę jej inny dom. One są bardzo towarzyskie więc z łączeniem zwłaszcza z samicami zero problemu:) Za jakieś 2-3 tygodnie odbieram od tego Pana kolejny miot i również będzie do adopcji.
W domciu: Dziurka, Dziupla, Lucynka, Wonglisia, Pchełka, Dolly, Marlenka i Dolores
Za TM: Śnieżka[*][/url]Munia[*][/url]Damboszka[*][/url]Arnold[*]Rocky[*]Go-Lonka[*]
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3 samiczki i 1 samiec (OLEŚNICA, WROCŁAW)

Post autor: Malachit »

Lizz pisze:Za jakieś 2-3 tygodnie odbieram od tego Pana kolejny miot i również będzie do adopcji.
Jeśli dasz radę to spróbuj przekonać Pana, żeby już więcej miotów się nie pojawiło... bo inaczej to będzie błędne koło, jak on odkryje, że ma gdzie oddać w razie czego...
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Lizz
Posty: 173
Rejestracja: pt mar 08, 2013 8:27 pm
Numer GG: 1419873
Lokalizacja: Oleśnica

Re: 3 samiczki i 1 samiec (OLEŚNICA, WROCŁAW)

Post autor: Lizz »

Oddał mi samca (Benek) i już nie będzie rozmnażał szczurów. To taki średnio kumaty gość był, który wystraszył się Urzędu Skarbowego i TOZu.
W domciu: Dziurka, Dziupla, Lucynka, Wonglisia, Pchełka, Dolly, Marlenka i Dolores
Za TM: Śnieżka[*][/url]Munia[*][/url]Damboszka[*][/url]Arnold[*]Rocky[*]Go-Lonka[*]
Awatar użytkownika
Lizz
Posty: 173
Rejestracja: pt mar 08, 2013 8:27 pm
Numer GG: 1419873
Lokalizacja: Oleśnica

Re: 3 samiczki i 1 samiec (OLEŚNICA, WROCŁAW)

Post autor: Lizz »

Inka i Pinki są zarezerwowane. Poszukujemy tylko dla nich transportu. Blue Sky i Benek nadal szukają domu.
W domciu: Dziurka, Dziupla, Lucynka, Wonglisia, Pchełka, Dolly, Marlenka i Dolores
Za TM: Śnieżka[*][/url]Munia[*][/url]Damboszka[*][/url]Arnold[*]Rocky[*]Go-Lonka[*]
Awatar użytkownika
Lizz
Posty: 173
Rejestracja: pt mar 08, 2013 8:27 pm
Numer GG: 1419873
Lokalizacja: Oleśnica

Re: 3 samiczki i 1 samiec (OLEŚNICA, WROCŁAW)

Post autor: Lizz »

Wszystkie maluchy zarezerwowane! Mam nadzieję, że BENEK też znajdzie domek!
W domciu: Dziurka, Dziupla, Lucynka, Wonglisia, Pchełka, Dolly, Marlenka i Dolores
Za TM: Śnieżka[*][/url]Munia[*][/url]Damboszka[*][/url]Arnold[*]Rocky[*]Go-Lonka[*]
Awatar użytkownika
Lizz
Posty: 173
Rejestracja: pt mar 08, 2013 8:27 pm
Numer GG: 1419873
Lokalizacja: Oleśnica

Re: 3 samiczki i 1 samiec (OLEŚNICA, WROCŁAW)

Post autor: Lizz »

Pinka i Inka są już w nowym domku! Blue Sky z czarną siostrą też znalazła domek. Tylko Benek jeszcze czeka na osobę, która zechce go przygarnąć. Jest to na prawdę fajny chłopak!
W domciu: Dziurka, Dziupla, Lucynka, Wonglisia, Pchełka, Dolly, Marlenka i Dolores
Za TM: Śnieżka[*][/url]Munia[*][/url]Damboszka[*][/url]Arnold[*]Rocky[*]Go-Lonka[*]
Awatar użytkownika
natureminemka
Posty: 229
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 11:38 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: 3 samiczki i 1 samiec (OLEŚNICA, WROCŁAW)

Post autor: natureminemka »

Szkoda, że nie toleruje innych samców... :(
ZE MNĄ: LOKI

Za TM: Galder [*] Eowina [*] Ragnarok [*] Zdenka [*] Silenoz [*] Arwena [*] Puritania [*] Gollum [*] Lugburz [*] Simulacra [*] Uruk-hai [*] Ecthelon [*]
W adopcji: Kajtek [*], Brego, Felix [*], Bran [*], Elentari, Galadriela [*], Siwy, Ninja
Awatar użytkownika
Lizz
Posty: 173
Rejestracja: pt mar 08, 2013 8:27 pm
Numer GG: 1419873
Lokalizacja: Oleśnica

Re: 3 samiczki i 1 samiec (OLEŚNICA, WROCŁAW)

Post autor: Lizz »

Jak to nie toleruje?
W domciu: Dziurka, Dziupla, Lucynka, Wonglisia, Pchełka, Dolly, Marlenka i Dolores
Za TM: Śnieżka[*][/url]Munia[*][/url]Damboszka[*][/url]Arnold[*]Rocky[*]Go-Lonka[*]
Awatar użytkownika
natureminemka
Posty: 229
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 11:38 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: 3 samiczki i 1 samiec (OLEŚNICA, WROCŁAW)

Post autor: natureminemka »

Tak pisałaś, że nie przekonał się do Twoich samców.
ZE MNĄ: LOKI

Za TM: Galder [*] Eowina [*] Ragnarok [*] Zdenka [*] Silenoz [*] Arwena [*] Puritania [*] Gollum [*] Lugburz [*] Simulacra [*] Uruk-hai [*] Ecthelon [*]
W adopcji: Kajtek [*], Brego, Felix [*], Bran [*], Elentari, Galadriela [*], Siwy, Ninja
Awatar użytkownika
Lizz
Posty: 173
Rejestracja: pt mar 08, 2013 8:27 pm
Numer GG: 1419873
Lokalizacja: Oleśnica

Re: 3 samiczki i 1 samiec (OLEŚNICA, WROCŁAW)

Post autor: Lizz »

Moje chłopaki są wykastrowane i przyznam się, że rozpieszczone...<wstydzi się> Benek nie jest absolutnie agresywny!
W domciu: Dziurka, Dziupla, Lucynka, Wonglisia, Pchełka, Dolly, Marlenka i Dolores
Za TM: Śnieżka[*][/url]Munia[*][/url]Damboszka[*][/url]Arnold[*]Rocky[*]Go-Lonka[*]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”