[ Szczecin ] Cztery dziewczynki

Moderator: Junior Moderator

stichu
Posty: 10
Rejestracja: pn sty 11, 2016 9:18 pm

[ Szczecin ] Cztery dziewczynki

Post autor: stichu »

Ilość: 4 dziewczyny
Wiek: Harley i Cara ok 8mies, Diana ok 5mies a Ivy ma ok 2/3 miesięcy
Stan zdrowotny: Diana miała świerzb, ale został wyleczony
Dziewczyny nie są sterylizowane i nie miały kontaktu z samcami więc ciąża jest nie mozliwa.
Jeżeli chodzi o stosunek do człowieka wszystkie oprócz Diany mają ADHD i nie wysiedza na kolanach do miziania ale czasami im się zdaży przyjść na chwilę, nigdy nie były agresywne i nie gryzly. Diana jest plochliwa na początku ale jak się ja chwilę pomizia zasypia i wszystko jest okej :)
W stosunku do innych szczurów nigdy nie było problemu, łączenie trwało kilka minut i nie były agresywne, czasami się trochę podziabia żeby ustalić kto tu rządzi ale nigdy nie było problemu.
Zawsze trzymane w stadzie.
Oddaje je z ogromnym bólem serca z powodu przeprowadzania się za granicę, nie chce ich za mną ciągnąć samolotami bo to dla nich będzie ogromny stres na który nie chce ich narażać.
Do oddania/sprzedania będę miała klatkę + akcesoria których jeszcze nie udało im się zniszczyć :)
Nie wymagam ankiety ale chciałabym wiedzieć że dziewczyny mają się dobrze, zależy mi bardzo na tym żeby nowy właściciel raz na jakiś czas powiedział mi jak się mają moje skarby :)
Najchętniej oddalonym Harley i Care razem bo są one siostrami i nigdy nie były rozlaczone.
Kntakt w komentarzach pod postem na pewno znajdę osoby zainteresowane + od 1go czerwca można dzwonić/pisać 730747749
(Jeżeli chodzi o więcej zdjęć to też 1go czerwca podrzuce w komentarze Harley i Cara są biało-kremowe z czerwonymi oczkami i uszy standard, Diana biało-kremowa uszy dumbo oczy czerwone a Ivy szara uszy dumbo oczy czarne)



zdjęcia dziewczyn:

http://olx.pl/oferta/szczurki-CID103-IDfVxTh.html

kontakt: 730747749 lub w ogłoszeniu na olx
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oddam / Sprzedam”