[Trójmiasto i okolice] Miesięczne szczurki szukają domku! ♥

Moderator: Junior Moderator

Rrruda
Posty: 28
Rejestracja: pn mar 14, 2016 9:00 am
Lokalizacja: Gdańsk ♥

[Trójmiasto i okolice] Miesięczne szczurki szukają domku! ♥

Post autor: Rrruda »

Witajcie. :) Szukam dobrego i spokojnego domku dla moich maluszków. Na świat przyszła szczęśliwa trzynastka. Dwójce znalazłam domek ale pozostała jedenastka nie może u mnie zostać.

Obecnie mam dwa cudowne ogoniaste i mogę do mojego penthuose'u przygarnąć jeszcze dwoje, niestety nie więcej. Maluszki 14.08 będą miały miesiąc. Na razie mieszkają z mamą, ale za tydzień będą musiały być rozdzielone i gotowe do oddania.

Wydaje mi się, że na jedenastkę przypada tylko dwoje chłopców, których prawdopodobnie przygarnę. Pozostałe maluszki, to dziewczynki.

Mieszkam w Gdańsku i zapraszam chętnych do obejrzenia maluszków przed przygarnięciem. Chciałabym też widzieć w jakim miejscu będą mieszkały maluchy w przyszłości, zobaczyć zdjęcia. Z troski o maluchy chciałabym też dostawać co jakiś czas zdjęcia maluchów, żeby móc zobaczyć jak sobie rosną. :)

Jeżeli ktoś nie ma jak dojechać to mogę dowieźć maluchy Lębork - Wejherowo - Tczew (maks), bo (powtórzę) bardzo mi zależy, żeby trafiły w dobre ręce.

Proszę przede wszystkim o kontakt na numer telefonu 535431232, ewentualnie na maila yaxene@gmail.com lub na wiadomość tutaj.

Pomóżcie. :)

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... a7ed1bb52e
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia! :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [Trójmiasto i okolice] Miesięczne szczurki szukają domku

Post autor: Paul_Julian »

Myślę, że jakas dziewczynka mogłaby trafić do mnie... jakos mam szczęscie do takich jesiennych urodzeń.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Rrruda
Posty: 28
Rejestracja: pn mar 14, 2016 9:00 am
Lokalizacja: Gdańsk ♥

Re: [Trójmiasto i okolice] Miesięczne szczurki szukają domku

Post autor: Rrruda »

Dalej osiem dziewczynek szuka domu.
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia! :)
Zielinka
Posty: 1
Rejestracja: pt sie 19, 2016 11:57 pm

Re: [Trójmiasto i okolice] Miesięczne szczurki szukają domku

Post autor: Zielinka »

Witam,pisalam maila i smsa jednak bezskutecznie. Dlatego napisze i tu ;) bylabym zainteresowana adopcja dwoch szczurkow w celu zapewnienia mlodszego rodzenswa jednej z.moich szczurzyc. Sytuacja jest na tyle przykra,ze u jednej z dwoch ktore mam zdiagnozowalam guza przysadki mozgowej i staram sie walczyc ale nastawiam sie na najgorsze a nie chce zostawiac jednej samej. Prosze o odp. Czy jest jeszcze mozliwosc adopcji. Pozdrwiam
Daga
Rrruda
Posty: 28
Rejestracja: pn mar 14, 2016 9:00 am
Lokalizacja: Gdańsk ♥

Re: [Trójmiasto i okolice] Miesięczne szczurki szukają domku

Post autor: Rrruda »

Jutro ogarnę wszystko i do każdego się odezwę. Jeżeli są jeszcze jacyś chętni na szczurki, to proszę o kontakt na podany wyżej numer telefonu. Dużo pracuję, ale zawsze odpowiadam na wiadomości.
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oddam / Sprzedam”