[Śląsk] Do adopcji 9 szczurzych samiczek

Moderator: Junior Moderator

narcyzia
Posty: 3
Rejestracja: pt wrz 02, 2016 6:28 pm

[Śląsk] Do adopcji 9 szczurzych samiczek

Post autor: narcyzia »

Witajcie :) Na co dzień zajmuję się adopcjami chomików, jednak niespodziewanie przypadło mi w udziale zadanie znalezienia dobrych domów i odpowiedzialnych opiekunów dla 9 samiczek szczurków w różnym wieku. Wszystkie swego czasu zostały wyciągnięte z miejsc, gdzie miały trafić jako pokarm, niestety po uratowaniu życia wszystkie prowadziły nudną egzystencję pozbawioną miłości i właściwej opieki. Udało mi się przekonać osobę, która w ten sposób zbierała ratowane szczurki, że oddanie ich do adopcji to znacznie lepszy pomysł niż takie "zbieractwo" i tak opiekunów - nie właścicieli - szukają szczurzynki:

* Szasta i Pestka, siostry odmiany husky urodzone w styczniu 2015,
* brązowe: Whisky i Martini (siostry z września 2014) wraz z Grappą, córką Whisky (ze stycznia 2015),
* Pixie (z sierpnia 2014) i jej mama Dixie (grudzień 2013), odmiany dumbo, jak mniemam,
* Tequila i Rakija, brązowo-czarne bliźniaczki z września 2015.

Zdjęcia dodam już wkrótce, a tymczasem zachęcam do adopcji :) Swoim zwyczajem w razie potrzeby chętnie pomogę w transporcie zwierzaków komunikacją miejską kzkgop :)
narcyzia
Posty: 3
Rejestracja: pt wrz 02, 2016 6:28 pm

Re: [Śląsk] Do adopcji 9 szczurzych samiczek

Post autor: narcyzia »

Obiecane zdjęcia wszystkich dziewięciu szczurzynek :)

Szasta
Obrazek

Pestka
Obrazek

Whisky, Martini i Grappa - nie pytajcie, która jest która :P
Obrazek

Pixie
Obrazek

Dixie
Obrazek

Tequila
Obrazek

Rakija
Obrazek
narcyzia
Posty: 3
Rejestracja: pt wrz 02, 2016 6:28 pm

Re: [Śląsk] Do adopcji 9 szczurzych samiczek

Post autor: narcyzia »

No cóż, coś nie wyszło mi z pierwszymi zdjęciami, ale nie potrafię tego naprawić :-\

Prawidłowo wklejone, w pełnej wersji dostępne są tutaj:
http://forum.e-chomik.pl/topic/15390-%C ... o-adopcji/
xagatx
Posty: 2
Rejestracja: pt paź 07, 2016 12:00 pm

Re: [Śląsk] Do adopcji 9 szczurzych samiczek

Post autor: xagatx »

Witam serdecznie, czy ktoras z dziewczyn jest jeszcze do adopcji? Mam samotną 1,5 roczną szczurkę, której niedawno zmarły dwie towarzyszki i jest teraz samotna. proszę o odpowiedz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oddam / Sprzedam”