[Warszawa/Wołomin] szczurki do oddania

Moderator: Junior Moderator

MacGyver
Posty: 9
Rejestracja: śr lip 20, 2016 11:33 am

[Warszawa/Wołomin] szczurki do oddania

Post autor: MacGyver »

Witam,

mam do oddania 10 szczurków (pięć samiczek i pięć samców). Jest to miot, który od samego początku był u mnie. Jest gwarancja, że w ciąży mamusia była dobrze odżywiana, jak i podczas karmienia. Maluszki mają miesiąc. Wszystkie są słodko czarne z białymi brzuszkami. Niestety nie wyrobię przy tylu szczurkach i muszę je oddać ;( Nie muszą być brane wszystkie razem, ale muszę mieć gwarancję, że nie będą potem samotne ;) Możliwość dojazdu na trasie Warszawa-Wołomin.
Dbudzins
Posty: 1
Rejestracja: śr wrz 21, 2016 3:47 pm

Re: [Warszawa/Wołomin] szczurki do oddania

Post autor: Dbudzins »

Szanowny właścicielu szczurków,

Jestem zainteresowany adopcją jednego samca - do "pary" dla 5-cio miesięcznego Franka.

Dariusz Budziński
783-661-502
Otwock
Mmonika
Posty: 1
Rejestracja: śr wrz 28, 2016 2:12 pm

Re: [Warszawa/Wołomin] szczurki do oddania

Post autor: Mmonika »

MacGyver pisze:Witam,

mam do oddania 10 szczurków (pięć samiczek i pięć samców). Jest to miot, który od samego początku był u mnie. Jest gwarancja, że w ciąży mamusia była dobrze odżywiana, jak i podczas karmienia. Maluszki mają miesiąc. Wszystkie są słodko czarne z białymi brzuszkami. Niestety nie wyrobię przy tylu szczurkach i muszę je oddać ;( Nie muszą być brane wszystkie razem, ale muszę mieć gwarancję, że nie będą potem samotne ;) Możliwość dojazdu na trasie Warszawa-Wołomin.

Czy ogłoszenie jest aktualne???
ChikoChung
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 07, 2016 2:36 pm

Re: [Warszawa/Wołomin] szczurki do oddania

Post autor: ChikoChung »

Cześć!

Byłabym zainteresowana wzięciem dwóch dziewczynek do mojego szczurzego stada, czy ogłoszenie jest wciąż aktualne? ∩__∩
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oddam / Sprzedam”