Oddam dwa szczury [Poznań i Szczecin]

Moderator: Junior Moderator

badmonsterjoe
Posty: 2
Rejestracja: śr wrz 28, 2016 4:35 pm

Oddam dwa szczury [Poznań i Szczecin]

Post autor: badmonsterjoe »

Z przykrością zmuszona jestem oddać moich dwóch panów. Są to dwaj bracia w wieku około roku i 3 miesięcy, do adopcji raczej razem. Szczury to "zwykłe" ogonki, jeden wygląda zupełnie jak ten z baneru na forum(brązowawy ze srebrnym brzuszkiem i rudymi refleksami) a drugi jest kremowobiały od spodu, który to krem przechodzi w rudawy grzbiet(zdjęcia wyślę zainteresowanym)

Stan zdrowotny szczurów: zdrowe, zeszłej zimy trochę kichały, po suplementacji echinaceą przeszło w ciągu tygodnia. Jeden z braci(jaśniejszy) ma małe ranki po bitwach z bratem, może być potrzebna kastracja dominującego ogonka.

Stosunek do człowieka: Szczury są oswojone, skaczą na pręty klatki gdy się ją mija. Mimo że nie są przytulakami i podczas spacerów raczej zwiedzają, gdy odejść na chwilę czatują na krawędzi łóżka aż człowiek nie wróci i ładują się od razu na kolana. Jeden z braci miał epizod, w którym próbował dominować dłoń co poskutkowało dwoma "atakami" polegającymi przede wszystkim na drapaniu, ale od ponad pół roku nie było już takiej sytuacji(ten sam który najpewniej potrzebuje kastracji). Reagują na cmokanie i w 95% przybiegają na takie zawołanie. Był okres gdy jeden z braci(jasny) reagował nawet na swoje imię(drugi to taka klucha, która jak każdy szczur jest inteligentna ale widać, że brat jednak bardziej ;) )

Powód oddania: Sprawy bardzo osobiste, osobom poważnie zainteresowanym mogę wyjaśnić w wiadomości prywatnej(mail).

Dodatkowe akcesoria: Za dopłatą oddam z klatką 70x40cm wysokości ok 60-70cm. Mają też kilka hamaków które regularnie niszczą więc w ramach wyprawki mogę zrobić im nowe. Oddać mogę z ich miseczką i poidełkiem.

Czy wymagam ankiety/wizyty/umowy?: Na pewno zależy mi na szczerej rozmowie i zdjęciach z nowego domu, nie wykluczam chęci wizyty jeśli szczury znajdą dom niedaleko.

Szczury dotychczas były karmione suchą karmą Vitapol Premium oraz sezonowymi owocami i musami z płatkami zbożowymi robionymi przeze mnie. Jeden z braci(ciemny) ma lekką nadwagę, mam czasem wrażenie że jedzenie to jego życie...

Poza forum można się ze mną kontaktować poprzez mail: kociamber999@gmail.com, mile widziane domy z miast podanych w tytule, ale jak będzie trzeba będziemy kombinować z transportem. W Poznaniu jestem od początku października a Szczecin jedynie weekendowo po wcześniejszym dogadaniu.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
badmonsterjoe
Posty: 2
Rejestracja: śr wrz 28, 2016 4:35 pm

Re: Oddam dwa szczury [Poznań i Szczecin]

Post autor: badmonsterjoe »

Proszę o zamknięcie wątku.
Zablokowany

Wróć do „Oddam / Sprzedam”