[KOSZALIN] Maluchy do oddania - 2 samiczki, 5 chłopców.

Moderator: Junior Moderator

Kikistosc
Posty: 15
Rejestracja: ndz sie 28, 2011 6:15 pm
Lokalizacja: Koszalin

[KOSZALIN] Maluchy do oddania - 2 samiczki, 5 chłopców.

Post autor: Kikistosc »

1. Liczba szczurów do oddania: 7

2. Płeć szczurów: samice (2), samce (5)

3. Wiek szczurów: ur. 07.11.2016 - do oddania w połowie grudnia.

4. Miasto: Koszalin

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Brak

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: -

7. Charakter, usposobienie szczurów: Przyjazne, radosne maluchy, dopiero poznają świat.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Szczurki są oswajane.

9. Stosunek do innych szczurów: Nie były łączone z innymi stadami - wszystkie są z jednego miotu.

10.Powód oddania: Dostałam szczurzycę z pakunkiem gratis - po tygodniu pobytu u mnie urodziła młode. Mam już stado w składzie 3 dziewczyn, dwie samiczki z miotu zostaną u mnie, dla dwóch następnych znalazłam już domek - niestety pozostałe słodziaki muszę oddać do adopcji. Mamusia jak i młode są naszym oczkiem w głowie, więc bardzo zależy nam na kochających opiekunach.

11. Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: Mamusię otrzymałam już ciężarną, niestety ojciec nie jest znany - urodziła po 7-dniowym pobycie u mnie. Mama jest przeurocza, łagodna i bardzo opiekuńcza.

12. Czy samce są oddzielone od samiczek: Zostaną rozdzielone w wieku 4,5 tygodnia.

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: -

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Najchętniej - dziewczynki razem, chłpcy parami, ale pojedynczo do istniejącego już stada również.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela:ankieta, rozmowa, opcjonalnie umowa adopcyjna. Chciałabym wiedzieć w jakich warunkach będą żyć. Chętnie zobaczę zdjęcia maluchów jak już zaaklimatyzują się w nowym domku.

16. Zdjęcia szczurów: Dziewczynki razem - na różowym tle, chłopcy na niebieskim razem i każdy z osobna. Zdjęcia są z 20.11.2016 czyli jak maluchy miały 13 dni.

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Zapraszam do kontaktu przez PW.
Kikistosc
Posty: 15
Rejestracja: ndz sie 28, 2011 6:15 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: [KOSZALIN] Maluchy do oddania - 2 samiczki, 5 chłopców.

Post autor: Kikistosc »

Wszystkie maluchy już w nowych domkach :)
Zablokowany

Wróć do „Oddam / Sprzedam”