[Toruń]8-miesięczny dumbo rex

Moderator: Junior Moderator

Lethit
Posty: 23
Rejestracja: pn lip 22, 2013 2:06 pm

[Toruń]8-miesięczny dumbo rex

Post autor: Lethit »

Hej, Pysie. Mam pilną sprawę. Przyjęłam na DT z jeszcze pilniejszej sprawy takiego Bezia, który teraz bardzo pilnie domu i stadka.
Bezik jest około 8 miesięcznym dumbo rexem w kolorze beige. Zatrzymać go nie mogę, bo mam dwa koty i nie planuję się ponownie zaszczurzać ze względu na brak czasu i koty właśnie, więc dziubek siedzi aktualnie sam i jest smutny. Chłopak wymaga trochę pracy, nie jest agresywny, wcześniej przebywał z innym szczurem, ale nie przepada aż tak za braniem na łapki. Jest za to ciekawski, ma dużo energii i sądzę, że to kwestia czasu, nim się do łapek przekona. Wymagałby za to wizyty u weta, bo zdarza mu się kichać, choć nie porfirynuje. Jeśli zajdzie konieczność, mogę się dołożyć.

1. Ilość dodawanych szczurów - 1
2. Płeć - samiec
3. Wiek - ok. 8 miesięcy
4. Stan zdrowotny szczura w ostatnich miesiącach - rozkichany, ale poza tym nie wykazuje żadnych innych objawów.
5. Szczur był sterylizowany - nie
6. Jeśli mowa o samiczce, miała ona kontakt z samcami? Kiedy? Czy jest możliwa ciąża? - Nie dotyczy
7. Jak zachowuje się w stosunku do człowieka? - Podbiega do kratki i przygląda się, nie ucieka przed ręką, choć trochę panikuje, gdy się go podnosi. Nie jest agresywny.
8.Jak zachowuje się w stosunku do innych szczurów? - Dogadywał się w porządku z kolegą, którego niedawno stracił. Nie potrafię jednak powiedzieć, czy zachowywał się dominacyjnie.
9. Była trzymana w stadzie / samotnie? - Z drugim szczurem, aktualnie jest sam.
10. Powód oddania - Jak wyżej. Jest u mnie odkąd jego poprzedniemu właścicielowi umarł drugi ogonek. Bezik, jak go roboczo nazywam, mógłby trafić do zoologa, a miałam już doświadczenie ze szczurzymi adopcjami, więc go przejęłam i szukam mu stadka.
11.Dodatkowe akcesoria do oddania - Mam po swoim starszym stadku transporter, jeśli przyszłemu opiekunowi byłby potrzebny, to mogę go odstąpić, bo nie sądzę, by mi się przydał. :)
12.W przypadku samic w ciąży/miotowi: w jaki sposób doszło do rozmnażania? - nie dotyczy
13.Czy wymagasz ankiety /wizyty przedadopcyjnej /umowy? - Nie jest to wymagane. Pogadałabym jednak.

Kontakt: Nie zawsze zerkam na forum, dlatego zainteresowanych proszę o kontakt pod telefonem: 603153348. Pracuję w bardzo różnych porach, więc najlepiej napisać mi SMSa. Odpiszę albo zadzwonię.

http://imgur.com/a/H02rKPrzepraszam za jakość zdjęcia, no lepszego nie szło tym telefonem.
Lethit
Posty: 23
Rejestracja: pn lip 22, 2013 2:06 pm

Re: [Toruń]8-miesięczny dumbo rex

Post autor: Lethit »

Do zamknięcia, maluch znalazł domek. :)
Zablokowany

Wróć do „Oddam / Sprzedam”