Dwaj kochani chłopcy do oddania WROCŁAW/CZĘSTOCHOWA

Moderator: Junior Moderator

ewa.ta
Posty: 14
Rejestracja: śr gru 09, 2015 2:18 pm

Dwaj kochani chłopcy do oddania WROCŁAW/CZĘSTOCHOWA

Post autor: ewa.ta »

1. Liczba szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samce

3. Wiek szczurów: rok

4. Miasto: Wrocław/Częstochowa

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: możliwy grzecznościowy do Katowic lub po połowie kosztów za bilet pkp

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: były raz przeziębione, badałam je też kontrolnie i aktualnie są zdrowe i wolne od jakichkolwiek pasożytów

7. Charakter, usposobienie szczurów: cudowne przylepy, absolutnie pro ludzkie. Po wyjściu z klatki najpierw muszą pobawić się ze mną i przywitać, dopiero potem mogą lecieć na zwiady. ;) Nie boją się obcych ludzi ani zwierząt.

8. Stosunek szczurów do człowieka: ciekawskie i kochane, nigdy nikogo nie ugryzły. Szczepanek potrzebuje troszkę więcej czasu na przyjaźnie ale jak pokocha swojego człowieka, to jest kulką najkochańszą :)

9. Stosunek do innych szczurów: poza sobą innych szczurów nie znają, a razem są nierozłączni i bardzo zżyci

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: już od początku uczulały mojego narzeczonego, ale na początku to było tylko swędzenie skóry a aktualnie dusi się po nocach... Chociaż on sam nie chce ich oddać to niestety innej możliwości nie ma...

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: nie dotyczy

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: dwie klatki - jedna duża, jest już dość zmęczona życiem ale na razie na pewno jeszcze da radę, druga mniejsza izolatka w stanie bardzo dobrym + akcesoria z klatki i transporter

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: wyłącznie razem!

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: chcę porozmawiać po prostu przed adopcją z daną osobą i mieć z nią później kontakt, żeby na bieżąco wiedzieć co u chłopców słychać

16. Zdjęcia
Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek

17. Kontakt: vnajszybciej przez Facebooka - Ewa Tarasów, ewentualnie mail ewa.tarasow@wp.pl

18. Kilka słów o szczurze: przyznam, że są to moje skarby najdroższe i w życiu bym ich nie oddawała, gdyby sytuacja mnie nie zmusiła... Kochają ludzi, absolutnie się nie boją i najchętniej siedziałyby cały dzień pod kocem obok swojego człowieka. Reagują na cmokanie, ale i na stanowcze "nie!" jeżeli coś próbują szkudzić ;) Szary szczurek to Sasha - najbardziej ciekawski gość na świecie. Każdy człowiek jest jego i żadne miejsce mu nieustraszne. Czarny Szczepanek jest spokojniejszy i mniej ufny do obcych, ale jak się przekona to jest przylepką największą :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oddam / Sprzedam”