[Głogów] Dwie panienki szukają domku

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
CzuBaka
Posty: 87
Rejestracja: sob gru 07, 2013 1:15 am
Lokalizacja: Głogów

[Głogów] Dwie panienki szukają domku

Post autor: CzuBaka »

1. Liczba szczurów do oddania : 2

2. Płeć : Samiczki

3. Wiek : około 2 miesiące

4. Miasto : Głogów (to jest niedaleko Lubina, Polkowic, jakieś 80-100km od Wrocławia, Poznania)

5. Możliwość transportu do innych miast : Jeśli nowy właściciel pokryje koszty tego transportu, jednak ja pracuję więc raczej nie miałabym za dużo czasu na to.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły : Maleństwa są zdrowe

7. Charakter, usposobienie szczurów : Bardzo energiczne, mają ogromny apetyt, trochę płochliwe, ale tylko w przypadku nowych dźwięków lub gwałtownych ruchów, jeśli są w nowym dla nich miejscu.

8. Stosunek szczurów do człowieka : Nie gryzą, nie boją się ludzkiej ręki, lubią zaczepiać i być zaczepiane

9. Stosunek do innych szczurów : Panny siedzą z dwiema siostrami i moją dorosłą samiczką, podczas łączenia nie było nawet jednego pisku

10. Powód oddania : Osoby od których je wzięłam na DT, kupiły szczury w zoologicznym, nie wiedząc oczywiście, że są tej samej płci, na szczęście nie ma opcji, że rodzice byli spokrewnieni

11. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone : Mogą być rozdzielone, pod warunkiem, że trafią do jakiegoś stada

12. Wymagania wobec przyszłego właściciela : Będę chciała przeprowadzić rozmowę telefoniczną z przyszłym opiekunem i jego rodzicem, jeśli będzie to osoba niepełnoletnia.

13. Kontakt : Proszę pisać tutaj na forum, ponieważ pracuje i często jestem niedostępna pod telefonem. Sama bez problemu będę dzwonić jak tylko będę miała taką możliwość.

14. Zdjęcia :
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Wesoła ferajna ~Finezja ~Pinki ~Gumiś ~Ziutek
Za TM *Viki *Perła *Rubinka *Lili
Polub ich na FB :)! [KLIK]https://www.facebook.com/Ogonkowe.Historie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oddam / Sprzedam”