[Warszawa] Oddam dwa samce z klatką

Moderator: Junior Moderator

Philipek
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 07, 2017 2:01 pm

[Warszawa] Oddam dwa samce z klatką

Post autor: Philipek »

1. Liczba szczurów do oddania : 2

2. Płeć : Samce

3. Wiek : około 9 miesięcy

4. Miasto : Warszawa

5. Możliwość transportu do innych miast : brak możliwości transportu do innych miast.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły : szczury nie przechodziły żadnych chorób i są zdrowe.

7. Charakter, usposobienie szczurów : Biały szczur dużo biega, musi wszędzie wejść. Czarny bardziej lubi spokój, przesiaduje gdzieś i czeka na jedzenie :)

8. Stosunek szczurów do człowieka : Biały lubi zaczepiać być zaczepiany, szuka kontaktu z człowiekiem. Czarny czasami wchodzi na człowieka, lubi być głaskany, ale zwykle nie lubi jak się go bierze na ręce. Taki jego urok. Nie są w ogóle agresywne, są pokojowo nastawione.

9. Stosunek do innych szczurów : są ze sobą zżyte, kłócą się bardzo rzadko najwyżej o jedzenie. Razem śpią, wzajemnie pielęgnują sobie sierść itp.

10. Powód oddania : Przeprowadzam się do mieszkania gdzie nie będę mógł mieć szczurów.

11. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone : nie powinny być rozdzielane, chyba że oba trafią do odpowiednich stad.

12. Wymagania wobec przyszłego właściciela : Będę chciał przeprowadzić rozmowę telefoniczną na podstawowe tematy, takie jak warunki w których szczury by się znalazły.

13. Kontakt : Proszę pisać tutaj na forum. Zdjęcia szczurów i klatki mogę wysłać e-mailem.
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Oddam dwa samce z klatką

Post autor: Etche »

Kontakt : Proszę pisać tutaj na forum. Zdjęcia szczurów i klatki mogę wysłać e-mailem.

Wrzuc zdjecia tutaj:)
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Oddam dwa samce z klatką

Post autor: Etche »

Kastraci?
Philipek
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 07, 2017 2:01 pm

Re: [Warszawa] Oddam dwa samce z klatką

Post autor: Philipek »

Szczury nie są wykastrowane, ale nie ma takiej potrzeby. Nie są agresywne. No i nie załatwiają się po mieszkaniu, tylko w klatce :) To spokojne domowe szczurki.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Oddam dwa samce z klatką

Post autor: Etche »

Jasne, moze ktos inny sie znajdzie. Do siebie przyjmuje niestety tylko kastratow ze wzgledu na samiczki w stadzie.


*Położ im chociaz jakis karton na szczebelki. bumblefoot'a moga sie nabawic
Philipek
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 07, 2017 2:01 pm

Re: [Warszawa] Oddam dwa samce z klatką

Post autor: Philipek »

W tym wieku sie chyba już nie kastruje szczurów? Zależy mi żeby miały dobrego właściciela.

* one normalnie mają coś popodkładane w klatce, tylko do zdjęć wyjąłem na chwilę i wyszorowałem klatkę żeby ładnie wyglądało.
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Oddam dwa samce z klatką

Post autor: Etche »

9msc? jakby mialy 1.5roku to mozna sie zastanawiac:)
U mnie siedza w duzej i wyposazonej klatce jak rowniez sa pod stała opieka weterynarza. Aktualnie niestety jest juz tylko 6sztuk z 14 i pusto sie zaczyna robic:) W kazdym razie niestety, tylko kastraci na koszt wlasciciela, za duzo juz wsadzilem kasy w ratowanie i adopcje szczurow.
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Oddam dwa samce z klatką

Post autor: Etche »

Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Warszawa] Oddam dwa samce z klatką

Post autor: Malachit »

Philipek, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to warto wrzucić ogłoszenie także na Szczurze Adopcje na fb https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje/?fref=ts tam ostatnio więcej osób zagląda.
Szczury w tym wieku jak najbardziej można jeszcze kastrować (najczęściej kastruje się w wieku ok. 6 mscy ze względu na burze hormonalne w tym wieku).
Wyszukiwarka nie gryzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oddam / Sprzedam”