[Warszawa, cała Polska] 2 panów pilnie szuka domu!

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Sonia13
Posty: 328
Rejestracja: wt lut 05, 2013 6:32 pm

[Warszawa, cała Polska] 2 panów pilnie szuka domu!

Post autor: Sonia13 »

Przede wszystkim szukam im domu w Warszawie, Wrocławiu lub Poznaniu. Zawiozę je do nowego właściciela.

1. Ilość oddawanych szczurów: 2 , do adopcji koniecznie razem

2. Płeć: Samce

3. Wiek: 2 lata 5 miesięcy

4. Stan zdrowotny:
-Harry(czarny) jest zdrowy, walczymy z lekkim nadmiarem tłuszczyku(mimo zdrowego odżywiania), teraz podajemy Luivac ze względu na przeciągające się kichanie(kurację kończę za niecały miesiąc)
-Gilbert(albinos) jest po cukrzycy posterydowej która miała miejsce ok miesiąc temu(krople do oczu z powodu zaćmy, podejrzenie było zwichnięcia spojówek) przy której stracił 70g, które staramy się odzyskać i całkiem nam to idzie. Aktualnie maluch jest zdrowy, jedynie ma zaćmę, która nie przeszkadza mu bardzo w normalnym funkcjonowaniu. Zaraz po opanowaniu hiperglikemii miał też robioną biochemię krwi, jeden z parametrów wątrobowych był trochę podwyższony, dajemy hepatil. Po tym miał jeszcze zapalenie uszka które szybko zauważyłam i jest już wyleczone. Oprócz tego tak samo jak Harry dostaje Luivac.

5. Szczur był kastrowany/sterylizowany? - Nie

6. Jak zachowują się w stosunku do człowieka?
Bardzo przyjazne, uwielbiają spać w nogach i być głaskane, odwdzięczają się iskaniem ręki. Nigdy mnie nie ugryzły.

7. Jak zachowują się w stosunku do innych szczurów? Były trzymane w stadzie/samotnie?
Gdy miały miesiąc były łączone z moim innym ponad 2 letnim szczurkiem, były bardzo grzeczne przez cały czas który z nim dzieliły. Między sobą czasem się biły, gdy Gilbert był jeszcze w pełni sił.
8. Powód oddania: Muszę pilnie wylecieć za granicę z powodów rodzinnych, uważam, że transport byłby zbyt stresujący dla takich staruszków, o ile udałoby się go w ogóle zorganizować, a dodatkowo w miasteczku w którym będę jest jeden weterynarz, o którym nic nie wiem. Zależy mi na tym, żeby były leczone w Pulsvecie w Warszawie. Ewentualnie we Wrocławiu lub w Poznaniu u doktor Lisieckiej. Będę pokrywać wszystkie koszty jakiegokolwiek leczenia po przesłaniu zdjęcia paragonu, dlatego też chcę mieć z nowym opiekunem stały kontakt i być informowana o zmianach zdrowotnych. Bardzo zależy mi na tych maluchach i na znalezieniu im jak najlepszego domu.

9. Czy wymagasz ankiety/ wizyty przedadopcyjnej/ umowy?
Wymagam ankiety i wizyty przedadopcyjnej. Zawiozę je osobiście do nowego opiekuna.

10. Dodatkowe akcesoria do oddania: W razie potrzeby mogę jakoś skombinować transport klatki, także do oddania karma, transporterek, miska, 2 poidełka, jedzenie takie jak quinoa, soczewice, amarantus itp. , a także paczka B kompleksu, Hepatilu i chyba 60 tabletek koenzymu Q10 (60mg w kapsułce) + paczka zarodków pszennych z którymi im to podaję i które kochają :)

Tel: 721432703

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Słowo które nie jest wypowiedziane
jest słowem którego nie można powtórzyć
nie można się go nauczyć ani imitować
póki więc nie otworzą się usta, nie otworzą się rzeki
nie otworzą się rany, nie otworzą się umysły
nie otworzy się raj"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oddam / Sprzedam”