Proszę uważać na użytkownika zoffikowata!

Moderator: Junior Moderator

Wilczyca95
Posty: 2
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 9:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Proszę uważać na użytkownika zoffikowata!

Post autor: Wilczyca95 »

Radzę uważać na "zoffikowatą"
http://www.fretki.org.pl/forum_new/view ... 26&t=18684 - Powód? ciąza i zbyt malo poswiecanego im czasu, wiec napewno nie byly przez tydzien!!!
http://www.petworld.pl/ogloszenie/fretk ... etki/36406 Pani zoff@vp.pl czyli zoffikowata, ktoś mądry załapał o co chodzi z fretkami
http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/s ... ecie/37491 - Tym razem na sprzedaż piesek od zoffikowatej - powód? astma i alergia, ale już nie ciąża! (ciekawe co jeszcze trafi biedną zoffikowatą)
http://forum.kroliki.net/index.php?PHPS ... ic=12702.0 ( tu z kolei mamy biednego króliczka do oddania, ale skoro wiadomo bylo wczesiej o astmie więc po co go brano...?)

Tu na naszym forum z kolei chciała te biedne fretki zamienić na szczurki!!!Jak tak wogole mozna?

Nie rozumiem jak można być tak bezdusznym!! To okropne!!! Wszystkie zwierzątka w przeciągu jednego miesiąca zostaly przeznacone do spzedania!!! Jak tak można!!!! Ciekawe jakie zwierząta tym razem odda? I z jakiego "nowego" powodu?To jest chore!! Pomyśleć, że taka osoba chciała mieć szczurki..(lub co najgorsze ma)...Wspólczuję tylko zwierzakom... Aż przykro na myśl że takie osoby mogą mieć zwierzątka...
Moje szczurasy:
Czesio, Szmugler, Diler, Huligan :)
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Proszę uważać na użytkownika zoffikowata!

Post autor: szczurzyca. »

bardzo dobrze, że napisałaś i ostrzegłaś innych. widziałam, że chce zaadoptować szczury i mam nadzieję, że się jej nie uda.
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: Proszę uważać na użytkownika zoffikowata!

Post autor: Rajuna »

Ewidentnie wygląda mi to na wyszukiwanie co ładniejszych zwierząt w adopcjach i zarabianie na sprzedaży... Nie chcę myśleć, co się dzieje ze zwierzakami, które adoptowała i się 'nie sprzedały' :/
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Proszę uważać na użytkownika zoffikowata!

Post autor: tahtimittari »

Może by tak podwiesić temat w dziale adopcyjnym ?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Proszę uważać na użytkownika zoffikowata!

Post autor: Paul_Julian »

świetny pomysł
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Proszę uważać na użytkownika zoffikowata!

Post autor: nausicaa »

do mnie też pisała w sprawie adopcji i na pewno ma 2 szczurze stada- męskie i damskie, ale niby pisała, że nie rozmnaża.
miałam jechać na wizytę adopcyjną, ale w ostanim momencie wysłała mi smsa, że nie da rady, bo jedzie do rodziny.no i ma do oddania jakiegoś łysolka, on ma temat u nas na forum. o króliku też pisała.

ale z tymi powodami do oddania nie demonizowałabym aż tak, bo często łatwiej ludzi złapać na powód typu alergia i dziecko, może szybciej znajdzie tak dom niż napisać, że się już nie chce zwierzęcia czy się go znalazło. może to nie fair, ale czasem działa. tak czy siak mam wrażenie, że coś mąci, bo jakoś za często zmienia zdanie i twierdzi, że niby "źle napisała". jak kłamać, to porządnie.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: Proszę uważać na użytkownika zoffikowata!

Post autor: Rajuna »

Wiesz co, uwierzyłabym, że zasłania się "powszechnymi" powodami, żeby łatwiej znaleźć dom, gdyby nie chciała pieniędzy za te zwierzęta. Ale teraz w Krakowie są do oddania szczurki dumbo - czarne i białe - i ona już się na nie zapisała. Szczurki są śliczne i na pewno znalazłby się laik, który dałby za nie 50zł. Co innego skłamać dla dobra zwierzaka, co innego - dla pieniędzy.
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Proszę uważać na użytkownika zoffikowata!

Post autor: Flaumel »

@nausicaa, a z kolei z postów na forum na temat fretek wynikało, że szczurków wcale nie ma. Więc się pogubiłam w tym momencie bardzo.

Apeluję jednak o nie demonizowanie osoby, której tu nie ma, więc w sumie szans się bronić też nie. Najprawdopodobniej jest tak jak piszecie, ale jeśli jest inaczej - potem będzie to strasznie ciężko odkręcić :) Przecież dla własnej przyjemności nie potrzebujemy mówić, co myślimy o niej, prawda :) ? Użytkownicy ostrzeżeni i to chyba najważniejsze! ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Proszę uważać na użytkownika zoffikowata!

Post autor: Paul_Julian »

Powody do oddania mogą być różne. Najbardziej istotne jest jednak motanie, zmiana zdania i sporo niejasności. Z tego powodu warto uważać.
Prosiłbym jednak o niezaśmiecanie dalej wątku. Mozemy tu dodawać jakies konkrety, może ktos miał z tą uzytkowiczką zły lub dobry kontakt? takie informacje bardziej sie przydadzą niż komentarze "jak tak mozna!".
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Proszę uważać na użytkownika zoffikowata!

Post autor: klauduska »

nausicaa, temat o szczurze fuzzie jest zamknięty. zoffikowata się umawiała ze mną na oddanie mi go na dt, nie mogłam się spotkać z nią o danej h, więc się umówiłyśmy na jakieś 2h później, ale dowiedziałam się, że zdążyła już szczura oddać koleżance, z którą się miała spotkać, podobno do dobrych warunków.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaadoptuję / Kupię”