MŁODY SAMIEC SZCZUREK/Wrocław, Brzeg Dolny/Wołów/ okolice

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
zosiek29
Posty: 72
Rejestracja: sob lut 20, 2016 10:50 am

MŁODY SAMIEC SZCZUREK/Wrocław, Brzeg Dolny/Wołów/ okolice

Post autor: zosiek29 »

Tak jak w tytule, szukam szczurzego samczyka jako towarzysza dla mojego Kajtka. Posiadam dużą klatkę, która myślę spokojnie mogłaby posłużyć trzem albo i czterem szczurom, choć bardziej skłaniam się do pierwszej opcji :) ( http://allegro.pl/remy-klatka-dla-szczu ... 74431.html w rzeczywistości jest naprawdę wielka ). Mieszkam na wsi, w domku rodzinnym z ogromnym podwórkiem, z dużym pokojem, także szczurki mają gdzie biegać. Wraz ze mną jest jeszcze królik i 8 kotów :) NIE ROZMNAŻAM ZWIERZĄT. Dodam też, że dobrze by szczurek nie był nadmiernie agresywny, bo nie mam teraz czasu, żeby go resocjalizować, poza tym Kajtek w spotkaniu z innym zwierzakiem, nawet dużo większym od siebie stara się za każdym razem dominować, więc zderzenie się ze sobą takich dwóch "wulkanów" nie wchodzi jak na razie w grę. Będę bardzo wdzięczna za namiary, co prawda parę osób dało mi trochę linków do kilku adopcji, za co jestem wdzięczna, ale mimo wszystko dodaję też i wątek, ażeby może osoby, które szukają domu dla ogonów, wiedziały mniej więcej, jakie warunki jestem w stanie zapewnić zwierzakom. I proszę też, jeśli ktoś coś wie, o podsyłanie mi informacji, Dziękuję.
egzystencja jest nader niewytłumaczalna, wręcz niemożliwa...
.... jak moje przejście na dietę
Awatar użytkownika
zosiek29
Posty: 72
Rejestracja: sob lut 20, 2016 10:50 am

Re: MŁODY SAMIEC SZCZUREK/Wrocław, Brzeg Dolny/Wołów/ okolic

Post autor: zosiek29 »

P.S. Za radą użytkowników forum chcę adoptować szczurka, ale liczę na szybkie odpowiedzi, ponieważ Kajtek źle czuje się bez towarzysza, wrak depresyjny, więc jeśli nic nie znajdę, będę musiała iść do zoologa :/
egzystencja jest nader niewytłumaczalna, wręcz niemożliwa...
.... jak moje przejście na dietę
Awatar użytkownika
xSzczuras
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 16, 2014 9:22 am
Numer GG: 24741846
Lokalizacja: Wrocław

Re: MŁODY SAMIEC SZCZUREK/Wrocław, Brzeg Dolny/Wołów/ okolic

Post autor: xSzczuras »

Maks
za TM: Wafel, Hiero, Tito
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaadoptuję / Kupię”