[Białystok,Ełk,Suwałki,okolice] Przygarnę 2 szczurki

Moderator: Junior Moderator

noname890
Posty: 3
Rejestracja: wt wrz 06, 2016 10:55 am

[Białystok,Ełk,Suwałki,okolice] Przygarnę 2 szczurki

Post autor: noname890 »

Może na początek dodam coś o sobie :Od razu zaznaczam, że planuję przygarnąć pierwszy raz ten rodzaj zwierząt, chociaż innych przez mój dom przewinęły się tuziny.
15 września zaczynam studia w Białymstoku (Budownictwo na politechnice) - pomyślałem więc, że to idealny moment na szczurki, które tak wiele osób mi polecało i chwaliło. Mimo tego, że będę studiował jestem w stanie zagwarantować im dostateczną opiekę, a jeżeli chodzi o brak doświadczenia- to postaram się je nadrobić czytając - no i wiadomo praktyka czyni mistrza :). Po 15 września jestem w stanie odebrać zwierzaczki z odległości około godziny drogi od Białegostoku/ Ełku :)
1. Czy masz już szczury? - Niestety jeszcze nie- ale każdy kiedyś zaczynał, prawda? Posiadałem tuziny innych zwierząt i wydaje mi się - że nigdy żadne nie było pokrzywdzone- raczej każdy dożywał swoich sędziwych dni :).
2. Czy posiadasz klatkę? Jak tak to jakie ma wymiary. - Klatkę zamierzam kupić od razu jak przeprowadzę się na stancje/ew. odkupić od poprzedniego właścicela szczurków :)
3. Do jakiego weterynarza chodzisz/będziesz chodzić? - Białystok- do najlepszego który jest w Białymstoku zdaniem forumowiczów :)
4. Czym zamierzasz karmić szczurki? - zbilansowaną dietą- jestem dietetykiem z pasji, z tego co wstępnie się doczytywałem zbilansowana dieta węglowodanowo-tłuszczowa z niskim białkiem - lecz zamierzam kupić książke- wrazie jeżeli przeczytalbym głupotę na internecie .
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury? - nie nie zamierzam
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informować o stanie zdrowia szczurków? - tak, jestem w stanie pisać często i chwalić się postępami :)
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jeśli tak, jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurów w tym kontekście. - Nie mam :)
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów? - raczej nie zamierzam wyjeżdzać ze stancji na dłuższy okres czasu-a w nagłym przypadku mieszkam z 3 osób z czego jedna miała już szczury
9. Jak będą wyglądały wybiegi? - zamierzam wypuszczać je po pokoju, łóżku, może później jakieś spacery na ramieniu ( oczywiscie zależy jak oswojone będą szczurki :)
Więcej informacji:dawid.zatowski@o2.pl
lub pod nr telefonu:536924666
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaadoptuję / Kupię”