[WARSZAWA/MINSK MAZOWIECKI] Zaadoptuje samiczke

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
dagor0601
Posty: 7
Rejestracja: sob lis 12, 2016 9:29 am
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

[WARSZAWA/MINSK MAZOWIECKI] Zaadoptuje samiczke

Post autor: dagor0601 »

1. Tak, jednego.
2. Wysokość: 65 cm, długość: 49 cm, szerokość: 32,5 cm.
3. Chodzę do Przychodni Weterynaryjnej dla Małych Zwierząt w Mińsku Mazowieckim, pełen profesjonalizm w zakresie szczurków.
4. Karmiłem (znaczy również karmie, ale niestety już tylko jednego) moje szczurki karmą przeznaczoną dla nich (nazwy teraz nie pamiętam), ale też bardzo często dawałem im coś jak ja jadłem (a to trochę ziemniaka, kalafiora, sera, banana, itp.)
5. Nie.
6. Tak, nie byłoby problemu.
7. Nie mam innych zwierząt.
8. Zawsze moimi szczurkami jak wyjeżdżałem zajmował się ktoś z rodziny, bo mieszkamy w tym samym budunku.
9. To zależy od szczurka. Aktualnie mam takiego, co w jednym miejscu nie usiedzi, ciągle biega, skacze... i sika. Dlatego muszę ciągle pilnować tego urwisa, i zazwyczaj ma możliwość biegania tylko po jednym pokoju+hol. Siedze z nim tak 1-2h, po czym ją łapie bo już nie chce biegać i chowa się po kątach.
10. Zgodzę się.
11. Z umową adopcyjną również nie ma problemu.


Dobrze, a teraz coś czysto od siebie. Szukam szczurka w wieku ok. 0,5 roku. Ewentualnie zgodzę się również na zakup. Chcę zaadoptować szczurka, ponieważ bardzo nie dawno umarła moja pierwsza szczurzyca (ciągle bardzo boli), a druga, została sama. Problem jest o tyle duży, że ma tylko 7 miesięcy i nigdy nie była sama (moja zmarła miała 1 rok i 8 miesięcy), a nie chcę skazywać jej na samotność. Jeśli chodzi o transport, to ewentualne koszty pokryje, ale szczerze nie mam pojęcia jaka firma transportowa się tym zajmuje, więc musiałby mnie ktoś na coś nakierować.
Awatar użytkownika
dagor0601
Posty: 7
Rejestracja: sob lis 12, 2016 9:29 am
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: [WARSZAWA/MINSK MAZOWIECKI] Zaadoptuje samiczke

Post autor: dagor0601 »

Temat do zamknięcia, nieaktualne, mam już kolejnego szczurka :)
Zablokowany

Wróć do „Zaadoptuję / Kupię”