[Warszawa] Przygarnę malutkich dżentelmenów :)

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Sabathani
Posty: 210
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 1:46 am

[Warszawa] Przygarnę malutkich dżentelmenów :)

Post autor: Sabathani »

Po pół roku przerwy czas, by znowu się "zaszczurzyć" :)

Szukam malutkich, około 4-6 tyg szczurków płci męskiej.
Chce zaadoptować od razu 4 sztuki, by później znowu mnie nie korciło, co chwile dokładanie nowego ogonka do stada :) Dlatego fajnie by było, dyby chłopaki były z jednego miotu.

Nie mam wielkich preferencji, co do wyglądu. Nie odstraszają mnie czerwone oczka, kocham łysolki i typowe "szaraki".
Marzy mi się tylko, by były to dumbosze. Przynajmniej niech połowa z nich ma te cudowne, śmieszne uszka, na które po prostu uwielbiam patrzeć. Jednak, jak trafi się i standardzik, który skradnie moje serce, to nie będzie to dla mnie stanowiło problemu :)
Szukam przyjaciół, a nie "dekoracji", dlatego też każda propozycję rozpatrzę.
Miałam już szczury, wiem jak z nimi postępować. W razie czego ogonki były by leczone w PulsVecie i Oazie, interwencyjnie w Ogonku.

Chłopaki mieliby do dyspozycji duża klatkę 140x80x52, jak dorosną. Na razie była by to klatka Frodo 78x48x80 ze względu na mniejszy rozstaw szczebelków. Dodatkowo do dyspozycji wybieg w postaci całego przedpokoju i połączanej z nim kuchnią, jak trochę podrosną.

Zgadzam się w razie czego na umowę adopcyjną, jak i wizytę przed adopcyjną.

Pozdrawiam.
Za TM [*] :[/b]Gizmo, Sparky, Diablo, Hachiko, Miko, Maks, Borys, Aki, Pan Szczur, Shiro
Aktualnie brak szczurków w domu :(
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Warszawa] Przygarnę malutkich dżentelmenów :)

Post autor: Malachit »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=48462 co prawda z Łodzi, ale na trasie Łódź-Wawa chyba dość łatwo znaleźć transport
Wyszukiwarka nie gryzie
agala
Posty: 8
Rejestracja: pn lut 20, 2017 9:46 pm

Re: [Warszawa] Przygarnę malutkich dżentelmenów :)

Post autor: agala »

Hej, dalej może szukasz maleństw?
Właśnie zamierzam wystawić ogłoszenie, bo mam 8 sztuk do oddania, 4 samce i 4 samice.
Urodzone 25.01.2017 przez samiczkę, która urodziła po 16 dniach od zakupu...

Jeśli dalej aktualne, to odpisz proszę, to podrzucę linka, jak już wystawię ogłoszenie..
Ze mną: Mickey (matka), Piki i Gabi (córki), Jumbo (wujek)
Za TM : Zuzia [*], Fifa[*], Pudzian[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaadoptuję / Kupię”