Poszukujemy golasków (2 samce fuzz) (CAŁA POLSKA)

Moderator: Junior Moderator

Paullla93
Posty: 2
Rejestracja: ndz lip 16, 2017 10:08 pm

Poszukujemy golasków (2 samce fuzz) (CAŁA POLSKA)

Post autor: Paullla93 »

Witam, ostatnio straciliśmy naszego ukochanego Pietrzyka i poszukujemy nowego, najlepiej w podwójnej dawce, razem z chłopakiem od kiedy przyjechał do nas pierwszy i drugi golas jesteśmy ich wielkimi fanami. Najchętniej chciała bym mieć Pietrzyka z powrotem... albo szczura jak najbardziej podobnego, wiem że mam duże wymagania ale jestem w stanie czekać i oczywiście przyjadę w po szczury w dowolne miejsce Polski jeśli da się tylko komunikacją miejską tam dotrzeć.

w skrócie: szukam 2 samców fuzz ( super by było gdyby jeden z nich był goły i różowy jak Pietrzyk )
Obrazek

Tutaj zdjęcia Pietrzyka :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tutaj moja ankieta:
Poproś o odpowiedzi na ponizsze pytania:
1. Czy masz już szczury?
tak 3 samce
Obrazek
Obrazek

2. Czy posiadasz klatkę? Jak tak to jakie ma wymiary.
2x szynszyla 70 + wiele dodatków a klatki nie zamykam nigdy

klatka w pełni zagospodarowana nawet na górze
+rury i balkony
+wiszący domek Szamota
+legowisko
+kocirura
ta biała szafeczka po prawej nad klatką to apteczka szczurów
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

domek na regale
Obrazek

do tego mam jeszcze dużą plastikową chorobówkę ma z 70cm i stoi obok łóżka zwykle otwarta więc tam szczury tez mają dostęp a na wizyty u weta mam koci transporter z dziurami pozapychanymi materiałem żeby szczury nie były przewiane w podróży
Obrazek

duuuuuuużo miejsca pod nową kanapą, oraz kocidomek, pod spodem koci worek i obok diggybox
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wiszący dom Szamikota + wiatrak upały
Obrazek
Obrazek

3. Do jakiego weterynarza chodzisz/będziesz chodzić?
Dr Judyta Bartoszuk

4. Czym zamierzasz karmić szczurki?
Jr Farm uczta... ale codziennie daje im coś do jedzenia świeżego np dziś dostali zielony groszek, ogórka i kaszkę manna bo akurat bardzo dawno jej nie dostawali, często kupuje im arbuza bo akurat jest sezon, poza tym gotuje im zupy na mieszankach warzywnych które potem blenduje na papkę i mrożę, lubią też jabłka i chrupki kukurydziane okazjonalnie dostają też inne rzeczy. Sadziłam im też zboża, ale tylko Pietrzyk lubił pędy, często przynoszę im różne smakołymi z pracy jak np suszone mączniaki dla Bobka, suszoną kukurydzę, pestki dyni, często trafiają się też owoce i warzywa, nieraz dostaną trochę soku marchewkowego.

5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury?
nie

6. Czy będziesz raz na jakiś czas informować o stanie zdrowia szczurków?
mogę pisać na fb

7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jeśli tak, jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurów w tym kontekście.
na szczęście nie mam, nic im nie grozi

8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów?
jakich wyjazdów? nawet nocy poza domem nie spędzę a jak już to z bólem serca

9. Jak będą wyglądały wybiegi?
jak im się będzie chciało ruszyć tyłki to mogą robić co chcą i kiedy chcą :P ale klatka jest za wysoka i za wygodna więc zwykle pewnie będą w niej siedzieć i spać no i żebrać o jedzenie stojąc na górze klatki.

Mogą też na chwilę wychodzić z pokoju, często chodzą po łazience ale zwykle tylko na chwilę i szybko wracają

10. Czy zgodzisz się na wizytę przedadopcyjną?
miałam już dwie ale chętnie zaproszę kolejną osobę na herbatę

11. Czy podpiszesz umowę adopcyjną? Jeśli jesteś niepełnoletni(-a), czy podpisze ją rodzic/opiekun?
podpiszę
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poszukujemy golasków (2 samce fuzz) (CAŁA POLSKA)

Post autor: Malachit »

Wyszukiwarka nie gryzie
Paullla93
Posty: 2
Rejestracja: ndz lip 16, 2017 10:08 pm

Re: Poszukujemy golasków (2 samce fuzz) (CAŁA POLSKA)

Post autor: Paullla93 »

dzięki za odpowiedz :) zastanawiałam się nad pierwszym ogłoszeniem jednak wolała bym wziąć dwóch małych braci, moje szczury są już dość stare z czego jeden jest całkowitym indywidualistą więc chcę żeby maluchy miały w nowym domku swoje towarzystwo i wsparcie
Arya666
Posty: 9
Rejestracja: ndz maja 01, 2016 7:17 pm

Re: Poszukujemy golasków (2 samce fuzz) (CAŁA POLSKA)

Post autor: Arya666 »

Hej :) Jeśli chodzi o to pierwsze ogłoszenie, to jest moje. Szczur nie jest dorosły, około połowy wielkości dorosłego. Moimi dtciakowymi maluchami opiekuje się świetnie - myje je i śpi z nimi wszystkim (w 5) w domku :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaadoptuję / Kupię”