[Klatka] - Klatka Duna

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

[Klatka] - Klatka Duna

Post autor: Fea »

Możliwe, że kiedyś kupię dunę - i będzie sobie stała w kącie, jako klatka rekonwalescencyjna, na wypadek, gdyby - odpukać! - któryś ze szczurów mi się poważniej rozchorował. Subiektywnie - na co dzień chyba nie mogłabym trzymać tam sprawnego szczura, mam spore zastrzeżenia co do cyrkulacji powietrza i odbioru bodźców z otoczenia.
Względem skoczków, miałam kiedyś myszolota i chyba zaszczyt mnie kopnął, bo nie śmiecił prawie w ogóle. ;)
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: [Klatka] - Klatka Duna

Post autor: sophiya »

W sklepie internetowym znalazłam przecenę Mini Duny
mnie nie interesuje, ale może komuś się przyda dla chorego szczurka:
http://animalia.pl/sales.php?id=8847
Obrazek
Sylwikk
Posty: 23
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 5:21 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Klatka] - Klatka Duna

Post autor: Sylwikk »

klatka duna wlasnie ma same plusy;)
nie doc ze zwireknie jest rozsypany po calym domu, to szczurkowi nie przezkadza ze kaltka stoi na podlodze gdzie troszke "ciagnie" , poza tym to nie problem postawic i podczwepic do niej najzwykljsza klatke tak jak ja to zrobilam;) poza tym ta klatka jest ogromna i szczur ma gdzie sie wyszalec;)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: [Klatka] - Klatka Duna

Post autor: pin3ska »

No rzeczywiscie - dziadowska wentylacja to ogromny plus...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: [Klatka] - Klatka Duna

Post autor: pin3ska »

A poza tym szczury lubia miec duzo scianek do wspinaczki :)

Niech juz mozna bedzie w koncu edytowac ostatni post, bo nic dopisac nie mozna.. buuu...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Wikensos
Posty: 50
Rejestracja: sob maja 01, 2010 3:12 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Klatka] - Klatka Duna

Post autor: Wikensos »

Nie polecam duny.Mam ją awaryjnie ponieważ przybył do mnie drugi szczurek i nie miałam gdzie dwóch zmieścić..od sąsiadki dostałam sporą dunę.Mało tam można zdziałać,szczurki nie miały po czym biegać itd.Poza tym raz wsadziłam tam głowę żeby zobaczyć czy mają czym oddychać i było tam normalnie duszno.Nie można nic powiesić...na szczęście w drodze jest nowa duża klatka;)
za TM: Zbigniew, Tifo.....:(:*

ze mną: Leszek:*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”