[Inne] - Czy zamykać w klatce?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: [Inne] - Czy zamykać w klatce?

Post autor: Effie »

Ja niestety mam dwupokojowe mieszkanie, więc niestety nie dysponuję pokojem, który specjalnie pod szczurki mogłabym urządzić :( A nie ukrywam, że przydałby się jeden dla szczurków i jeden dla psa, który niszczy chyba bardziej niż szczurki :) Poniekąd zdecydowałam się oddać im we władanie salon i wypuszczam małpy na 2-3 godziny dziennie. Ale jak je potem gonię przez pół godziny i wydzieram zza kanapy to nie wyglądają na zadowolone... Gdybym była pewna że nie zjedzą mi skórzanej kanapy albo nie zaświecą przegryzając jakiś kabel to bym im tam coś urządziła, klatkę bym im tam zostawiła otwartą czy coś... Mniejszy pokój odpada, bo tam jest grneralnie więcej niebezpieczeństw. No i ja nie mam do nich dostępu tak, jak bym tego chciała. Poza tym kupkają mi w szafie świnie jedne >:(
Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Inne] - Czy zamykać w klatce?

Post autor: alken »

ja miałam kiedyś przygodę z kablem, szczur mi ogryzł do gołego, najwyraźniej tak umiejętnie że prądu uniknął, ja natomiast izolując dotknęłam niechcący i odlot miałam ::)

skórzana kanapa powiadasz.... ::) same smakowitości ;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”