[Klatka] - Dzielona na pół.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
toś
Posty: 34
Rejestracja: sob lut 24, 2007 6:05 pm

[Klatka] - Dzielona na pół.

Post autor: toś »

Mam pytanie... :dontrat: czy jest taka klatka (czy ktos widzial taka gdzies) ktora jest przedzielona na 2 polowki w pionie. tak zeby mozna bylo po jdnej stronie trzymac faceta :diabrat: a po drugiej samiczke :loverat:.
:spirat:
:o:D:-(:):sh



Temcik poprawilam.
limba81 mod
Ostatnio zmieniony wt kwie 10, 2007 3:41 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
.
szczurkioli
Posty: 57
Rejestracja: pn gru 25, 2006 2:28 am

RE: Klatka na 1/2

Post autor: szczurkioli »

toś jedyna jaką widziałam to klatka : Briciola - niestety dla myszek i strasznie droga(http://www.zookoziolek.pl/product_info. ... ts_id/2201).A tak to może spróbuj sam odzielić jakąś kratką...oczywiscie ogłaszają się osoby chętne do zrobienia klatek więc możesz dać projekt ,ale taka klateczka też swoją cenę ma.
PS : niestety za tą cene nawet jak byłaby przystosowana do ogonów to warto kupić 2 osobne(dla obu płci) nowe, klatki.To bardziej opłacalne.
Nie oceniaj , nie znając...
szczurkioli :)
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

RE: Klatka na 1/2

Post autor: szpaczek »

na alegro są takie ale te klatki są zazwyczaj bardzo małe:(
od 07.03.2008 Mgiełka :)
od 20.12.2008 Iris:)

za TM:Pixi ['] (14.01.2007-17.11.2008) ;(
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Klatka] - Dzielona na pół.

Post autor: yss »

jest jedna wielka, ale ptasia, "lotnia" dzielona na pół.
http://www.allegro.pl/item180184144__lo ... lona_.html
ale to takie trochę sadystyczne, trzymać samczyka i samiczkę blisko, ale przez kraty. samczyk mógłby dostac obłędu.
wiem, że masz małe szczureczki - zostaw samiczce jedną małą i jednego chłopaka samczykowi. i trzymaj w osobnych klatkach :) to chyba najlepsze wyjście. pogmeraj po allegro po używanych, na pewno dasz radę zmieścić się w sensownej kwocie przy kupnie drugiej klatki...
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”