nie może chodzić po wypadku-jak umeblować klatkę ?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
carra
Posty: 59
Rejestracja: ndz mar 18, 2007 11:09 pm

nie może chodzić po wypadku-jak umeblować klatkę ?

Post autor: carra »

więc tak:
Mój szczurek Karotka, która ma roczek miała zawsze dziwne objawy drapania się, podobno to była alergia itp, mijały miesiące i Karotka drapała sie dotychczas raz dziennie i o wiele mniej niż przedtem
ale, nie o tym chcem powiedzieć.
koło miesiąca temu Karotka poparzyła sie elektrycznie i nie ruszała w ogóle nużkami. Z czasem [po wizytach, lekach] zaczynała poruszać lekko, ale jeszcze nie potrafi wstać .
weterynarz powiedział że nie może wychodzić z klatki , że musi siedziec i siedziec.
Jest mi jej okropnie szkoda, bo biedaczka nudzi sie całymi dniami.. ; ( a pozatym ma napady szału tzn chce sie podrapac a nie potrafi.. jak jestem pomagam jej.
ale czas nagli, mam duzo spraw.. zawsze ją puszczałam, lezałam na łuzku i sie razem bawiłysmy.. zawsze mi dokuczała..
złe jest tez to ze zapomiam spędzic z nią wiecej czasu.. bo jak wezme ją na rączki to bardzo wyrywa się do biegania. a puscic jej niemoge, i nieraz głaszcze ją ale przeciesz ile mozna siedziec i głaskac ręką w klatce , to chore..
co mam zrobic aby umilic jej czas? aby nie wychodziła z klatki..
wiem, ze powinnam tez sie poprawic, zrobie to ale co pozatym?


PS przepraszam za błędy ale pisze to szybko i w rozdrażnieniu. :-[
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Proszę o jakikolwiek pomysł ; (

Post autor: Telimenka »

nie zaniedbuj jej,poswiecaj jej jak najwiecej czasu..moze jakos fajnie umebluj klatke... tylko czemu ona ma nie biegac? skoro w klatce moze? i jesli juz bedzie mogla biegac to spraw jej towarzyszke chyba ze juz teraz mozna...
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: Proszę o jakikolwiek pomysł ; (

Post autor: koopa »

ja również agituje za towarzystwem!!
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”