Niemiecka strona z galerią klatek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Niemiecka strona z galerią klatek

Post autor: yss »

300 euro. czyli patyczek z kawałkiem :) ale wieeelka to ona jest, nie ma co.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: Niemiecka strona z galerią klatek

Post autor: Landrynka »

yss: 300 razem z wyposażeniem. w sumie to dobra cena za takie coś.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
muszlapentla
Posty: 60
Rejestracja: czw lis 08, 2007 9:49 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Niemiecka strona z galerią klatek

Post autor: muszlapentla »

a ja napatrzyłam sie na te klatki zrobiłam z mężem taką, mieliśmy dwa szczurki, a teraz pozwoliliśmy sobie na dwa następne, przepis na klatkę bardzo prosty, szafka stara darmowa (na pewno coś sie znajdzie u babci, cioci, wujka itp), siatka w sklepie na ul. bema - majster (Białystok)na metry kupujesz ile chcesz, nie tak jak w leroy że trzeba brać rulon za prawie 100 zł, około 2 m kwadrat. to koszt 45 zł, półki robisz z heblowanego drewna klejonego, i też trzeba brać na metry bo taniej i bez odpadów, ja u siebie kupiłam jeszcze plexa na spód żeby wilgoć nie wsiąkała poza tym jest jeszcze kuweta, no i dwa dni pracy i klatka gotowa, a ze sprzątaniem różnie, ja mam jednego szczurka który woli siusiać na półki niż do kuwety więc tylko z nim mam problem, reszta chodzi na siku na dół do kuwety
agusia3r
Posty: 48
Rejestracja: wt gru 18, 2007 11:33 am
Lokalizacja: Będzin

Re: Niemiecka strona z galerią klatek

Post autor: agusia3r »

O kurde... A mnie się wydawało, że fajnie klatkę zagospodarowałam... Czuję że muszę jeszcze popracować, bo...
Ojoj... Jak ja bym chciała taką klateczkę... :D
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Niemiecka strona z galerią klatek

Post autor: Nina »

Oglądając fotki niektórych klatek jestem pełna podziwu ale jednocześnie zastanawiam sie, czy Ci ludzie mają nie sikające szczurki?? U mnie większość tych klatek by nie przeszła, bo moje ogony leją wszędzie, po półkach, hamakach, prętach, ścianie za klatką, kompletnie po wszystkim...
Mocno przykuło moją uwage to: http://www.rattenwelt.de/kaefig39.html Szczurkowy pokój :) Pod mostkami hamaki albo poduszki. Fajny pomysł :)
Pomysłowe jak ma sie kilka małych klatek :P http://www.rattenwelt.de/kaefig63.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”