Woliera

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Woliera

Post autor: Landrynka »

Pelinka: zadzwoń, albo wyślij maila do nich, bo takie sytuacje nie powinny się powtarzać.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Woliera

Post autor: yss »

heh moja kuweta miała bardzo malutkie wgniecenie w jednym boczku. kilka puknięć młotkiem i się naprawiło.
za to musze przyznać że kuweta w wolierze moich rodziców [tzn przez nich kupionej] była wygięta po prostu. rozważali wymianę, ale popukanie w kuwetę pomogło.
niestety wysyłanie klatek pocztą ma wady...

landrynka: o tym że klatka waży bardzo dużo to chyba ogólnie było wiadomo?? chyba łatwo dojść do tego, że takie bydlę metalowe waży więcej niż 3 kg i widocznie komuś uciekło 0 ?
i nie wiem czemu twoje szczurki się jej boją :) moje wpuszczone do niej pierwszy raz zwiedzały wszystko z zachwytem.
poza tym potrącanie klatki rzadko mi się zdarza :D
może masz niedokładnie wpasowane elementy? coś luzem lata? powinno się raczej solidnie trzymać...
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Woliera

Post autor: Landrynka »

yss: wysłać można im samą kuwetę.
szczury bały się jej ponieważ była zupełnie pusta i dlatego też stukało ;) . Dzisiaj pokostowałam półeczki i domek, więc niedługo będzie przeprowadzka.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Aksa
Posty: 33
Rejestracja: pt gru 21, 2007 10:55 am
Lokalizacja: Konstancin

Re: Woliera

Post autor: Aksa »

Moje laski sa bardzo zadowolone ze swojej woliery, szczególnie dlatego,że łatwo z niej dosięgnąc do firanek (niestety mama już szykuje mi rachunek za straty materialne :)) Jak się przeprowadzimy już wiem, że nie należy stawiać klatki przy firankach.
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Woliera

Post autor: Landrynka »

dzisiaj była przeprowadzka. najpierw wszystko zwiedziły, a potem zasnęły... na póleczce!
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f69 ... 2687a.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a04 ... a6b51.html z szynszylówką

a i wyprostowałam trochę ta kuwetę
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/832 ... 4a9c9.html tak było
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d72 ... ace0c.html tak jest
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Woliera

Post autor: Telimenka »

ja wlasnie zamawiam woliere 146/72/56 moze da sie zaznaczyc przy przelwie ze prosze o dokladne zabezpieczenie kuwety poniewaz czestoi zdarzaja sie przypadki ze jest powginana a tego chce uniknac i jakos cos z tym zrobia? hmm.. no zobaczymy :) Ogolnie widze pozytyuwne opinie wiec zamawiam i zobaczymy jak to bedzie ;D
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Woliera

Post autor: Landrynka »

telimenka: napisać im można, ale raczej nie będą rozpakowywać opakowania producenta, żeby wyciągnąć kuwetę.

jeśli będzie tylko trochę wygięta to bierzesz młotek. jeśli bardzo to odsyłasz im pocztą.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Woliera

Post autor: Telimenka »

Ja jestem bardzo zzadowolona. Co prawda byly male klopoty z dostawa ale ogolnie na plus bo kuweta jest w idealnym stanie :). Ogolnie woliere dostalam w zeszly pon ale nie bylo mnie wiec dopiero dzis,a raczej wczoraj zabralam sie za meblowanie. Chłopa w ruch ja rusyzlam tylek i nawet jakos to wyglada:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Fajna sprawa taka woliera. Wygodnie sie sprzata,wygodnie umeblowac. No moze nie samemu ale z mala pomoca mozna cos wymyslic fajnego. Ale to chyba w kazdej klatce ciezko zupelnie samemu umeblowac.
Sympatyczna sprawa to jej kółeczka. Gorna klapa troche niedopasowana ale na to bylam przygotowana bo kilka osob tak mialo. Z drugiej str nie sa to jakies wielkie szpary wiec dwa kawalki drucika i odpowiednie przymocowanie elementow klatki pozwolilo na zadowalajace dopasowanie wszystkich elementow :).

Szczurki tez wygladaja na zadowolone wiec zdecydowanie na wielki PLUS dla woliery :).
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Woliera

Post autor: Landrynka »

teli: fajnie.
widze, że wsadziłaś tą kratkę. ona się nie ugina za bardzo pod twoimi kluchami. bo w sumie sporo ich masz.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Woliera

Post autor: Telimenka »

hmm nie nie ugina :). Balam sie ze predzej kuweta sie wgniecie jak ktorys spadnie z samej gory klatki wiec wole miec kratke. Poza tym sciola sie tak nie rozsypuje
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Woliera

Post autor: Landrynka »

kuweta sie raczej nie wygnie. ale kratka to pod moimi 2 się uginała jak skakały z półki. dziwne.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
izi
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 23, 2008 4:01 pm

Re: Woliera

Post autor: izi »

Ja też zamierzam niedługo kupić wolierę, jednak trochę inną. Z ebay'u. http://search.ebay.pl/voliere_W0QQcatre ... tsZsifonly
Tam za niecałe 200 zł można kupić coś ekstra :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Woliera

Post autor: Nina »

Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Woliera

Post autor: Telimenka »

o mamuniu faktycznie fajne!!:D ale drogie w kaczy tyłek ;).
Hmm moze kiedys ::) ::)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Woliera

Post autor: Landrynka »

Teli: niektóre są całkiem tanie.

ostatnio stwierdziłam, że moja trzymiesięczna woliera zaczyna czernieć :(

edit:
w wolierach sa u góry dziury. Moja 3miesęczna Shani przełazi. zabezpieczyłam agrafkami.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/58c ... 018a5.html
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”